• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Sprzedam mieszkanie Toruń Bydgoskie Przedmieście 4 pokoje
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie Toruń Bydgoskie Przedmieście 4 pokoje

    Toruń

    • 485 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu. Lokal cechuje wyjątkowa...

  • Mieszkanie ul.Śląska, 39,70m2
    1 / 7
    Mieszkanie ul.Śląska, 39,70m2

    Kielce

    • 309 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Śląskiej 28, osiedle KSM. Powierzchnia wynosi 39,70m2, w czego skład wchod...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 296 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Gwarna
    1 / 13
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Gwarna

    Wrocław

    • 1 200 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN...

  • Kielce centrum Wspólna  3 pokoje z balkonem
    1 / 14
    Kielce centrum Wspólna 3 pokoje z balkonem

    Kielce

    • 610 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Kielc Garaż podziemny 50,61 m² Biuro nieruchomości CKDOM prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Swarzędz

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 49 m. kw. Znajduje się na III piętrze. Jest balkon, piwnica. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, goto...

  • 2 pokojowe, balkon, III piętro, Sianów, DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 15
    2 pokojowe, balkon, III piętro, Sianów, DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Sianów

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30,38 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowszym budynku wybudowanym w 2016r. Na rozkład składają się: słon...

  • Licencja na luksus. Dwupokojowa baza agenta
    1 / 16
    Licencja na luksus. Dwupokojowa baza agenta

    Łódź

    • 519 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Każdy tajny agent specjalny potrzebuje swojej tajnej bazy, która zachwyca perfekcyjnym stylem. Ta wyjątkowa dwupokojowa nieruchomość to prawdziwa licencja na luksusowe życie. Wnę...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Walecznych
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 29 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modern...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Jasło

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie, odświeżone, wyremontowane, w spokojnej okolicy,bez konieczności wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania.

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Tarnowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Centrum, Tarnowska

    Kielce

    • 418 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa

    Gdynia

    • 958 640 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupujący nie płaci prowizji!  Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m², usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie.  Mieszkani...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na part...

  • Mieszkanie Legnica, Waleriana Łukasińskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica, Waleriana Łukasińskiego

    Legnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z BALKONEM I MIEJSCEM PARKINGOWYM Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 74,6...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Śląska
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce KSM, Śląska

    Kielce

    • 400 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m...