• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Przemyśl ul. Mnisza

    Przemyśl » ul. Mnisza

    • 333 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 63 m. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Mniszej w ścisłym centrum m...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Artura Grottgera

    Przemyśl » ul. Grottgera

    • 250 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    UL.GROTTGERA MIESZKANIE 46,70m, 2 PIĘTRO, WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46,7 m, położonego w centrum Przemyśla, przy ul...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego

    Przemyśl » ul. Słowackiego

    • 649 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne (112,70m2) i komfortowe mieszkanie przy ul. Słowackiego w Przemyślu. Opis i układ: Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. Przestronne mi...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego

    Przemyśl » ul. Słowackiego

    • 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowy apartament, centrum, Przemyśl. ??????????. Wynajmę komfortowy apartament o powierzchni 61m2 centrum Przemyśla. Bardzo dobra lokalizacja na początku ul. Sł...

  • Mieszkanie Ostrów ul. Ostrów

    Ostrów

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ 58 M, OSTRÓW, PRZEMYŚL Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 57,58 m, położonego w spoko...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Ignacego Prądzyńskiego

    Przemyśl » ul. Prądzyńskiego

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowe mieszkanie 100 m - 4 pokoje z tarasem, Kazanów, Przemyśl Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe niezależne mieszkanie w domu jednorodzinnym, zlokalizowanym w Przemyś...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Zygmunta Krasińskiego

    Przemyśl » ul. Krasińskiego

    • 397 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego przestronnego mieszkania o powierzchni 61,70 m. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Krasińskiego....

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Aleksandra Dworskiego

    Przemyśl » ul. Dworskiego

    • 529 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 121,20 m, zlokalizowane w Przemyślu przy ul. Dworskiego, na trzecim piętrze pięknie odnowionej kamienicy. Nieru...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego

    Przemyśl » ul. Słowackiego

    • 658 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam przestronne i klimatyczne mieszkanie w Przemyślu. Zadbane mieszkanie mieści się na 1 piętrze stylowej kamienice przy ul. Słowackiego w Przemyślu. Ekspozycja okien na...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Grunwaldzka

    Przemyśl » ul. Grunwaldzka

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pok.mieszkania o powierzchni 47,7m w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście - przy ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość usytuo...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Henryka Wieniawskiego

    Przemyśl » ul. Wieniawskiego

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pok. mieszkanie na Wieniawskiego, parter, blok przy Sanie Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,72 m, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Kazimierza Opalińskiego

    Przemyśl » ul. Opalińskiego

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie - Kazanów, Przemyśl Wynajmę mieszkanie o powierzchni 32m położone na 2.piętrze ocieplonego bloku przy ul. Kazimierza Opalińskiego. Mieszkanie je...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. I. Paderewskiego

    Przemyśl » ul. Paderewskiego

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KAZANÓW - mieszkanie 2-pokojowe - 32,85 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w ocieplonym bloku przy ul. Paderewskiego, na cenionym osiedlu...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 330 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pok. apartament, noclegi (dla 4-5 osób) , centrum Przemyśl. Komfortowe mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej tuż obok Rynku starego miasta....

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 1 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę 1-pokojowe mieszkanie, centrum , ul. Franciszkańska. Przytulne mieszkanie ma 35 m2 i znajduje się na 2 piętrze kamienicy. Lokal składa się z trzech pomieszczeń - kuchn...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. Paulińska

    Kraków » ul. Paulińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Paulińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Giżycko ul. Warszawska

    Giżycko » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 41,48 m Giżycko, ul. Warszawska 9/4 gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w m.Giżycku przy ul. Warszawskiej 9/4...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m, położone na 1 piętrze w zadbanym budynku z nową windą przy ul. Chocimskiej w Brzegu. Mieszkanie ma bardzo praktyc...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Na Uboczu

    Warszawa » Ursynów » ul. Na Uboczu

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posia...