• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 133 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: -...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej

    Krosno

    • 425 964 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszka...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 910 690 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Nr 29: 53,57 m² II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Nie każdy apartament w centrum daje przestrzeń. Ten ją daje. Funkcjonalny apartament w kameralnym budynk...

  • Mieszkanie Mieroszów
    1 / 7
    Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - Salonu, -...

  • Mieszkanie Lesko Lesko
    1 / 11
    Mieszkanie Lesko Lesko

    Lesko

    • 650 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • 3 pokoje 58,4 m² | Osiedle Generałów | garaż
    1 / 12
    3 pokoje 58,4 m² | Osiedle Generałów | garaż

    Olsztyn

    • 559 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m² zlokalizowane przy ul. Maczka 28 w Olsztynie (Jaroty, Osiedle Generałów...

  • Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach

    Pyskowice

    • 230 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach 52 m dwa pokoje na pierwszym piętrze w centrum Pyskowic mieszkanie częściowo umeblowane wszędzie blisko przystanek autobusowy parki sklepy szkoły...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    1 / 5
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 309 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu z wyposa...

  • Mieszkanie idealne dla rodziny
    1 / 16
    Mieszkanie idealne dla rodziny

    Bełchatów

    • 339 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w niskim bloku. Lokal jest w pełni umeblowany i funkcjonalnie rozplanowany – gotowy do zamieszkania, choć lekkie odświ...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Gdynia, Pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: Jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pus...

  • Ustawna kawalerka-do wydzielenia sypialnia-balkon
    1 / 8
    Ustawna kawalerka-do wydzielenia sypialnia-balkon

    Warszawa

    • 412 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie z zakończonym terminem budowy. Balkon 6,5m2 !!! Możliwość wydzielenia sypialni !!! Nowe, od dewelopera, stan deweloper...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 519 925 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Nr 30: 29,71 m²  II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Kompaktowy apartament w sercu historycznego Lublina — kilka minut spacerem od Rynku, w kameralnym budyn...

  • Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 545 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie www.loveathome.pl                                - KUPUJĄC...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 056 870 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Bohomolca
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Bohomolca

    Kraków

    • 1 498 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w...

  • Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego

    Sejny

    • 430 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m², położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m². Mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dojlidy,

    Białystok

    • 550 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • 2 pokoje, ul Wałowa, Metro, Park, Centrum
    1 / 14
    2 pokoje, ul Wałowa, Metro, Park, Centrum

    Warszawa

    • 857 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 21 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pokoje z widokiem na Warszawę | ul. Wałowa | 9. piętro | balkon Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...

  • Sprzedam mieszkanie 49,9 m²
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 49,9 m²

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...