• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 542)
  • SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha
    1 / 16
    SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha

    Pabianice

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W REZERWACJI/W trakcie sprzedaży Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w samym sercu Pabianic – przy ul. Rocha. To propozycja idealna dla singla, pary...

  • Mieszkanie 3-pokojowe, 47m2, centrum Sochaczewa
    1 / 13
    Mieszkanie 3-pokojowe, 47m2, centrum Sochaczewa

    Sochaczew

    • 480 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE W ŚCISŁYM CENTRUM SOCHACZEWA 47 M2, na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie dostępne od zaraz. Niski czynsz około 450 zł. w tym jest wl...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 264 300 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 233 700 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.
    1 / 16
    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu (Ogrody). Duży balkon, oddzielna kuchnia, piwnica, wygodne parkowanie. Cisza, zieleń i pełna inf...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 240 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. 3 Maja

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Maja

    • 1 915 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 27 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-POKOJOWY APARTAMENT W SERCU SOPOTU! KAPITALNA INWESTYCJA! WYSOKI STANDARD!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w sercu Sopotu Dolnego przy ul. 3 Maja. Niewątpliwym atutem aparta...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Admiralska

    Warszawa » Rembertów » ul. Admiralska

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomiesz...

  • Nałęczów - 3 pokoje - gotowe do wejścia

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,50m2. położone na pierwszym piętrze w centrum Nałęczowa - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz malowni...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kazimierzowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Kazimierzowska

    • 5 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Stare Miasto, Wrocław-Stare Miasto ul....

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Legnicka

    • 2 299 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Legnickiej we Wrocław w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum i b...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bitwy Pod Płowcami

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bitwy pod Płowcami

    • 849 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2...

  • Na sprzedaż mieszkanie Koszyce Wielkie!

    Koszyce Wielkie » ul. Północna

    • 410 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie – Koszyce Wielkie, ul. Północna 69 m² | parter | bezczynszowe | 410 000 złNa sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowan...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 469 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie miesz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto rynek pierwotn...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Szlak

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szlak. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Politechniki...

    Warszawa » Śródmieście » al. Politechniki

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajmu wygodne, jednostronne (PŁD), w pełni umeblowane i wyposażone, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego. Lokalizacja: Ekskluzywna okolic...

  • Mieszkanie Wałbrzych Glinik
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Glinik

    Wałbrzych

    • 144 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA OPEN SPACE Z KOMINKIEM I OGRÓDKIEM W DZIELNICY GLINIK STARY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 30m2 , usytuowane na parterze 1 piętrowej kamienicy, w sk...

  • Kawalerka blisko zalewu 36 m2
    1 / 5
    Kawalerka blisko zalewu 36 m2

    Siedlce

    • 339 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz kawalerki w bliskiej odległości od PKP? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Siedlcach o powierzchn...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna

    Kraków

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    STARE MIASTO nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na n...