• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 542)
  • Mieszkania sprzedam
    1 / 3
    Mieszkania sprzedam

    Koszalin

    • 453 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk Zdzisław Pawłowski w postępowaniu upadłościowym Filipa Ciszewskiego , sygnatura akt KO1K/GUp-s/342/2025 sprzeda ,,z wolnej ręki”:...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ W OK. UL. ŻEROMSKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej 57,2...

  • XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego
    1 / 15
    XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego

    Radom

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie, wyposażone gotowe do zamieszkania. Trzypokojowe położone w osiedlu XV-lecia w niskim bloku z czerwonej cegły blisko centrum miasta. Przytulne, środkowe i ci...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM WAŁBRZYCHA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 50m2 ,usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , w skład którego wchodzą: ~ sa...

  • Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska
    1 / 13
    Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i słoneczne mieszkanie na sprzedaż – Siedlce, ul. Kurpiowska 4 Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m², położone na 4 piętrze w spoko...

  • XV-lecia, M3 37,38 m2, ul.Miła
    1 / 11
    XV-lecia, M3 37,38 m2, ul.Miła

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe, przytulne i widne położne z dala od ruchliwych ulic w zielonej części osiedla XV-lecia. Ciepłe i słoneczne, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku niedaleko cent...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 235 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biały Kamień/2pokoje/do wprowadzenia NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,8 m2.Usytuowane na parterze w...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 279 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 PIĘTROWYM BUDYNKU Z 1996r. W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchn...

  • Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie
    1 / 8
    Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie

    Gdańsk

    • 750 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    * KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI * * BIURA NIERUCHOMOŚCI TYLKO Z ZAINTERESOWANYM KLIENTEM NA PREZENTACJĘ * ATUTY: - 5 min pieszo do przystanku autobusowego; -kameralne osiedle; - Bl...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    W idealnym stanie technicznym po gruntownej renowacji centralnego ogrzewania ,podług , hydraulika , elektryka blisko ronda Wiatraczna , planowane Metro w budowie

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 4
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Nowa Dęba

    • 290 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Al. Zwycięstwa 1b z potencjałem, słoneczne, ustawne .Ciche i miłe sąsiedztwo. Centrum miasta, widok na tzw. Planty .Z dala od szumu aut z ul. Rzeszowskiej ( Okn...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 319 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Piaskowa Góra/3pok/blok 4 piętrowy NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 45,87m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętro...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 128 999 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W CENTRUM PIASKOWEJ GÓRY. SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU, MOŻLIWOŚĆ NABYCIA PRZEZ OBYWATELI UKRAINY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytko...

  • Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮
    1 / 10
    Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮

    Płock

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮ul. Północna Na sprzedaż – przestronne, 4-pokojowe mieszkanie (72 m²) w cichej części Płocka, ul. Północna 30A, os. Kochanows...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,23m2 i całkowitej 42,33 usytuowane na parter...

  • Mieszkanie Żarów Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 165 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w Żarowie - II piętro! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, dwa pokoje w układzie przejściowych oraz łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na...

  • Mieszkanie Lublin Helenów, Nałęczowska
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Helenów, Nałęczowska

    Lublin

    • 845 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,69 m² z oddzielną kuchnią i garderobą, położone w nowoczesnym budynku z 2025 r. przy ul. Nałęczowskiej. Lokal jest ur...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Piaskowa Góra/ 3pok/do wprowadzenia NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 PIĘTROWYM BLOKU W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,36m2, usy...