• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rod...

  • Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna
    1 / 15
    Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna

    Balice

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Blisko lotniska a w ciszy. Dwupokojowe mieszkanie w Balicach. Jeśli szukają Państwo mieszkania blisko terenów zielonych to zapraszam do Balic. Budynek położony jest...

  • Sprzedam Mieszkanie WIelka Skotnica-okazja i do negocjacji
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie WIelka Skotnica-okazja i do negocjacji

    Mysłowice

    • 410 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w Mysłowicach, na cenionym i spokojnym osiedlu Wielka Skotnica. To idealna propozycja dla osób, k...

  • Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze

    Wolsztyn

    • 360 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 47 m² – 1 piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 1 piętrze w sp...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie

    Wrocław

    • 700 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu....

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy....

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 11
    Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 750 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE 44,25 m² – NOWY TARG | POLANA SZAFLARSKA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA KOMFORT, STYL I LOKALIZACJA W JEDNYM Na sprzedaż NOWOCZESNE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE W NOWYM TAR...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej

    Świdnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 -...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypia...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Piastowska
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Piastowska

    Wrocław

    • 1 199 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 11 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Maciej Pepłowski SDP Nieruchomości tel. [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,35 m, położone przy ul. Piastowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Grunwaldzki...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można prze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 619 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok. 1...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 844 188 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notar...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez czt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 760 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg - wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie w samym sercu miasta, tuż przy zabytkowych uliczkach Starego Miasta z widokiem na Katedrę. Na wyciagnięcie ręki liczne restauracje, k...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście

    Kołobrzeg

    • 590 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 rok...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 680 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,...