• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 359 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najl...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 505 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 26 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartament w Starym Podgórzu - Gotowiec inwestycyjny lub idealny start dla studenta Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Dom z 3 mieszkaniami, oddzielne wejścia, zysk, praca.
    Dom z 3 mieszkaniami, oddzielne wejścia, zysk, praca.

    Wrocław

    • 1 549 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 5 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Mam do sprzedania 3 oddzielne mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej, na działce o powierzchni 371 m2. Powierzchnia mieszkań to 78,70; 88,50 i 100,00 m2. Dom posiada 3 kondyg...

  • Sprzedam

    Kozienice

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerkę o pow.30,5m2 ,na pierwszym piętrze os.Piaski .Bardzo ładny rozkład gdyż wchodzi się z przedpokoju do każdego pomieszczenia osobno tj.kuchni, salonu, łazienki. Cicha i spo...

  • Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,2...

  • Mieszkanie Sprzedaż: Koszalin

    Koszalin

    • 444 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 645 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować przytulne, nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokoj...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Radziwie

    Warszawa » Wola » ul. Radziwie

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W b...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Zaściankowa

    • 719 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • Jasne 3-pokojowe mieszkanie | ogródek | Piltza

    Kraków » ul. Piltza

    • 990 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m², położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza w K...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 25 piętro

    Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m² | 25. piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze iko...

  • Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock » Skarpa

    • 149 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | Kawalerka do remontu - to idealna opcja dla singla lub jako inwestycja na wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 20,1m2 Pokój z balkonem, aneks kuchenny z oknem oraz ł...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 220 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem . Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkani...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki ul. al. Wiśniowa

    Wrocław » Krzyki » al. Wiśniowa

    • 5 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Looking for the APARTMENT? Do not hesitate to contact me. Close to international schools. Polecamy do najmu od 01.04.2026 luksusowy apartament 3 pokojowy o pow. 87m2 usytuowany na...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Czesława Miłosza

    Pruszcz Gdański » ul. Miłosza

    • 365 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS! PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!MIESZKANIENa sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m² znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu Gdań...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Jana Kilińskiego

    Łódź » Górna » ul. Kilińskiego

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...

  • Wyjątkowy  Apartament ul. Piaskowa  - 46m2!
    1 / 6
    Wyjątkowy Apartament ul. Piaskowa - 46m2!

    Siedlce

    • 469 302 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    **Wyjątkowa okazja – Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim** Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla osób ceniących k...