• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 29 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 31 piętro

    Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m² | 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikoniczn...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 283 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 22 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Bajeczna

    Kraków » ul. Bajeczna

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Smoczego Skweru, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie...

  • 75m2 przy Politechnice Wiejska

    Białystok » Nowe Miasto » ul. Wiejska

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościNa sprzedaż oferowane jest przestronne, 74,6 m2 mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z 2008 roku. To wyjątkowa propozycja dla osób, k...

  • Ekskluzywne mieszkania w zabudowie szeregowej

    Tarnów

    • 432 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz czegoś więcej niż mieszkania w bloku?To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ta inwestycja to połączenie komfortu domu z funkcjona...

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. Szarych Szeregów niski blok

    Opole » ul. Szarych Szeregów

    • 540 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWMProponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 6...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Św. Bonifacego

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 1 030 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma...

  • 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² –Szczecin, ul. 9 Maja

    Szczecin » ul. Maja

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się n...

  • Mieszkanie Środa Śląska ul. Białoskórnicza

    Środa Śląska » ul. Białoskórnicza

    • 3 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal mieszkalny położony na II piętrze przy ul. Białoskórniczej w Środzie Śląskiej. Lokal składa się z Przedpokoju, Kuchni, Łazienki, dwóch Pokoi, Piwnicy. Lokal jest po remoncie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. pięt...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53B...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Żuławska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Żuławska

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Po kompleksowym remoncie w stanie perfekcyjnym, położone na 2 piętrze.- pokój z aneksem kuchennym - kameralne miejsce do spędzania wspólnego czasu.- sypialnia z odwójnym...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków ul. Reymonta

    Wrocław » Psie Pole » ul. Reymonta

    • 862 826 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ul. Reymonta Nowoczesne, bardzo ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 mkw. z dwoma balkonami w budynku z 2017 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • ul. Jagiellońska, Nowe, Umeblowane
    1 / 7
    ul. Jagiellońska, Nowe, Umeblowane

    Dąbrowa Tarnowska

    • 499 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na trzecim piętrze now...

  • Mieszkanie Suwałki,
    Mieszkanie Suwałki,

    Suwałki

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej niecałe 42 m², po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Lokal gotowy do zamiesz...

  • Kawalerka po generalnym remoncie w Nowej Hucie
    1 / 13
    Kawalerka po generalnym remoncie w Nowej Hucie

    Kraków

    • 389 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną na os.Albertyńskim 15 w Krakowie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal bardzo jasny, z widokiem na zieleń, usytuowany na 2 piętrz...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Jaworzno Podwale mieszkanie na sprzedaż 34,34m2, dwa pokoje, piwnica, niski czynsz
    1 / 10
    Jaworzno Podwale mieszkanie na sprzedaż 34,34m2, dwa pokoje, piwn...

    Jaworzno

    • 297 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Witam Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie bez balkonu blisko centrum w Jaworznie ul. S. F. Mazur 2, mieszkanie z piwnicą i pełnym wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni 34.34...

  • KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park
    1 / 16
    KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu, przy ul.Bema. Lokal mieszkalny o idealnej lokalizacji (ok. 700 m do morza, a 200 m do drogi rowerowo-pie...