• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście
    1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście

    Bydgoszcz

    • 832 815 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji w Centrum Bydgoszczy Budynek składający się z czterech kondygnacji z apartamentami od 38 m2 do 128 m2 położony w Centrum Bydgoszczy. Całość s...

  • Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • **Sikorskiego**
    1 / 11
    **Sikorskiego**

    Białystok

    • 325 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 31,40m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku przy ulicy Sikorskiego w dzielnicy Słoneczny Stok. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój dzienny z kuchnią,...

  • Przestronna kawalerka na sprzedaż
    1 / 11
    Przestronna kawalerka na sprzedaż

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę o powierzchni 36 m2, składającą się z pokoju, łazienki z WC i widnej kuchni. Mieszkanie jest dwustronne, wysokie i słoneczne. Znajduje się na czwartym piętrze, p...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście
    1 / 6
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście

    Bydgoszcz

    • 2 197 800 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 19 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzo...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście
    1 / 5
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście

    Bydgoszcz

    • 958 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Ekskluzywny apartament w Angel City
    1 / 10
    Ekskluzywny apartament w Angel City

    Kraków

    • 2 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Mamy przyjemność zaoferowania na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w ścisłym centrum Krakowa, na ul. Szlak 77. Apartament zlokalizowany jest na najwyższym, 6 piętrze apartamentowca A...

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Unikatowa Inwestycja z Prywatną Mariną. Projekt Premium!  Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Nowoczesny design i architektura renomowanych pra...

  • Piotrków Trybunalski ul. Kostromska 64 / 26 PARTER
    1 / 16
    Piotrków Trybunalski ul. Kostromska 64 / 26 PARTER

    Piotrków Trybunalski

    • 299 999 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m² parter w bloku Piotrków Trybunalski, Śródmieście, ul. Kostromska 64 Balkon, piwnica Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela !!...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 560 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola Miarki Na sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Os. Manhattan Cena 1750 zł Powierzchnia: 39,5 m² Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 39,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowan...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 650 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OKAZJA 2-pokojowe mieszkanie os. Dolinki 1650 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Poziom: 2 Umeblowane:...

  • Mieszkanie z ogródkiem i budynkiem gospodarczym
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i budynkiem gospodarczym

    Kęty

    • 450 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz mieszkania z ogródkiem i budynkiem gospodarczym ta oferta jest wprost dla Ciebie. Mieszkanie jest położony w cichej części Kęt,...

  • Luksusowy Apartament Ustroń Jaszowiec
    1 / 16
    Luksusowy Apartament Ustroń Jaszowiec

    Ustroń

    • 619 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 [tel]   Luksusowy apartament w malowniczej dzielnicy Jaszowiec, Ustroń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu...

  • Mieszkanie 4 pokoje 72 m2 os. Okrzei niski blok
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje 72 m2 os. Okrzei niski blok

    Bełchatów

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie idealne dla Rodziny ze względu na metraż i ilość pokoi. Spokojna i cicha okolica otoczona zielenią oraz atrakcyjna cena za m2 to tylko nieliczne atuty teg...