• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • 4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 495 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Blok stoi przy ul. Poniatowskiego, na spokojnym i dobrze zorganizowanym osiedlu Skarpa w Stalowej Woli. Kilka lat wstecz przeszedł gruntowny remont. Jest ocieplony i ma nową elewac...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 880 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem? Chciałbyś aby mieszkanie było nowocześnie zaaranżowane i wyposażone? Jeśli tak to ta ofer...

  • Mieszkanie Jasło, Sokoła
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Sokoła

    Jasło

    • 220 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. >> Układ pomieszczeń obejmuje: pr...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 655 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 510 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojow...

  • Ruczaj|4-pokoje|Piltza|Balkon|Komórka|Do wejscia!

    Kraków » Dębniki » ul. Piltza

    • 1 120 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 66m2 znajduje się na 1- piętrze w 5- piętrowym bloku z...

  • Zadbane mieszkanie z klimatyzacją i balkonem

    Wrocław

    • 690 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 2 pokoje, 51,5 m² – ul. Macedońska, Psie Pole, 6. piętro, winda.Na sprzedaż zadbane, 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone w zielonej i spokojnej części...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

    Międzybórz

    • 439 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie – Międzybórz, ul. Sycowska.Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Śródmieście, Wrocław-Śródmieście ul. I...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Daszyńskiego

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i wydzieloną garderobą/biurem na ul. Daszyńskiego. Istnieje możliwość stworzenia 3 nieprzechodny...

  • Bezczynszowe 57,80 m2 1 piętro i duży balkon

    Tarnów

    • 502 860 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej...

  • Bezczynszowe parter 48,60m2 plus taras 60 m2

    Tarnów

    • 423 690 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszk...

  • Bezczynszowe 1 piętro 37,50 z balkonem

    Tarnów

    • 341 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Bezczynszowe 1 piętro 47,60 m2 z balkonem

    Tarnów

    • 415 860 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 358 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m² z loggią w sercu PolkowicSzukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalni...

  • Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją- Tarnów

    Tarnów » ul. Westerplatte

    • 489 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE | Os. Westerplatte, Tarnów | 60 m²BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Cena: 489 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Radom rynek pierwotny

    Radom

    • 424 582 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,37 m2, położony w Radomiu przy ulicy Żeromskiego 102. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w budynku....

  • Mieszkanie Zabrze Śródmieście ul. de Gaulle`a

    Zabrze » skwer de Gaulle'a

    • 275 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. Lokal usytuowany jest na parterze zadbanego bloku z w...

  • Mieszkanie Radom rynek pierwotny

    Radom

    • 396 374 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,09 m2, położony w Radomiu przy ulicy Żeromskiego 102. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w budynku....

  • Rodzinny komfort | przestrzeń | 2 poziomy | 101m2

    Grójec » ul. Wybickiego

    • 605 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe dla rodziny – 101 m² – Grójec, ul. Wybickiego Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie dwupoziomowe, położone na 3 p...