• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • 4 pokoje + garderoba | ul. Mogilska | PREMIUM

    Kraków » Grzegórzki » ul. Mogilska

    • 1 391 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 18 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    BRAK PODATKU PCCWyjątkowy apartament z widokiem na panoramę Krakowa – 76.21 m² komfortowej przestrzeni przy ul. Mogilskiej, w dzielnicy Prądnik Czerwony, tuż przy granicy ze Śródmi...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Nagietkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Nagietkowa

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE W DZIELNICY GDYNIA DĄBROWA, DOSTĘPNA OD ZARAZLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Par...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 588 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,5 m, na prestiżowej ulicy Piłsudskiego w Brzegu. Położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy po przeprowad...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 1 150 109 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne 4-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem - Najwyższe Piętro | Piaski Nowe | Bez Prowizji BEZ PODATKU PCC!!! Unikalna okazja inwestycyjna lub wymarzony dom dla wymagających! Zap...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Biskupin, Kotsisa Aleksandra
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Biskupin, Kotsisa Aleksandra

    Wrocław

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun Oferty: Jarosław Biegański tel. [tel] Mieszkanie dwupokojowe na Biskupinie! Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Biskupin. W budynku z...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ, Ireny Kosmowskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Częstochowa Północ, Ireny Kosmowskiej

    Częstochowa

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje mieszkanie, w którym każdy dzień zaczynasz od wschodu słońca nad panoramą Częstochowy, a kończysz wieczorem, podziwiając światła miasta z własne...

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Mieszkanie Nowy Sącz, os. Kochanowskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Nowy Sącz, os. Kochanowskiego

    Nowy Sącz

    • 450 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m, parter/IV p., z 5-metrową loggią, os. Kochanowskiego, Nowy Sącz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni ora...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ, al. Wyzwolenia
    1 / 6
    Mieszkanie Częstochowa Północ, al. Wyzwolenia

    Częstochowa

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Północ - Częstochowa Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na 4. p...

  • Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum

    Szczecin

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Bło...

  • Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO
    1 / 7
    Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO

    Będzin

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2. Mie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 997 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka  Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Kaduk, ok. Zielonej
    1 / 15
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Kaduk, ok. Zielonej

    Nowy Sącz

    • 620 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 94,50m2 położony w 5 lokalowym budynku mieszkalnym w Nowym Sączu w okolicy ul. Zielonej. Mieszkanie bez czynszowe-...

  • Mieszkanie Nowy Sącz
    1 / 15
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 569 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKALE GOTOWE DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 100,13m2 położone na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Gdynia

    • 370 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 36,70 m² – Gdynia Chylonia, ul. Gniewska 19E Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,70 m², położone na 3 piętrze w budynku przy u...

  • Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum

    Szczecin

    • 490 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokal ma 86 m² i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (PCV w...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Runowo

    • 250 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w bloku dwupiętrowym o pow. 65,90. 3 pokoje, kuchnia,łazienka, przedpokój.Do mieszkania należą pomieszczenia gospodarcze, piwnica, i dostęp do strychu.Dobra lok...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Centrum, Kościuszki

    Kielce

    • 375 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 39m2 z bezpłatnym miejscem parkingowym w Centrum, ul. Kościuszki Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m, zlokalizowane...

  • 2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna

    Rzeszów

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Prezentujemy państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.34,03m położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ul.Granicznej. Mieszkanie składa się z: -salonu...

  • Mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 11
    Mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Kraków

    • 742 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ul.Rydygiera 11 w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 55m2 i jest do generalnego remontu. Aktualnie składa się z 2 niezależnych...