• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wejherowo

    • 379 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Muchobór Wielki, Przedświt
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Muchobór Wielki, Przedświt

    Wrocław

    • 454 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka z dużą łazienką i opcją wydzielenia zamkniętej sypialni. Duży balkon. Doradca klienta: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Układ pomieszczeń: - salon z aneksem...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 645 781 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim przy ul. Bukszpanowej. Mieszkanie ma 53,86 m2 i znajduje się na 3 piętrze. Dodatkowo mieszkanie posiada duży balkon okalaj...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Rytelska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Rytelska

    Gdańsk

    • 549 814 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Każde mieszkanie...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Czysta
    1 / 16
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Czysta

    Wrocław

    • 1 190 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAK tel. TEL. [tel] Nr Licencji PFRN 2258 Oferta na wyłączność KLUCZE W BIURZE. Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r. z re...

  • Mieszkanie w centrum Konina
    1 / 6
    Mieszkanie w centrum Konina

    Konin

    • 195 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *** Mieszkanie w ścisłym centrum Konina *** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 31 m² – Konin, ul. Sybiraków Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek, Jastrzębia
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek, Jastrzębia

    Wrocław

    • 1 490 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    2 mieszkania w pięknej kamienicy na Borku z możliwością połączenia w jeden, duży lokal z tarasem na I piętrze. Doradca klienta: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Układ...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego Teofilowa Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ul. Wici...

  • Mieszkanie Oława

    Oława

    • 619 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po modernizacji przy ul. Chopina 16 w Oławie (osiedle Sobieskiego). M...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 795 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Straganiarska

    Gdańsk » ul. Straganiarska

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 625 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą:- pokój dzien...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszaknie Tarnów

    Tarnów » os. Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 399 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    DUŻE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie – to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji.Lokalizacja: nieruchomość p...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 600 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 24 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium?Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż wyjątk...

  • Mieszkanie z działką 5a- Łęg Tarnowski

    Łęg Tarnowski

    • 579 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA SPECJALNA!Dla mieszkań zarezerwowanych do końca czerwca 2026 - pergola tarasowa GRATIS!Nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji przy ul. Witosa w Ł...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 1 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus.Wyobraź sobie poranek z widokiem na Motławę, spacer brukowanymi uliczkami i kawę w ulubionej restauracji zaledwie kilka kro...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto

    Wrocław » Stare Miasto

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!! TRZY POKOJE !!! ROZKŁAD !!! NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA !!! PIWNICA !!! PARTER !!! DUŻO TERENÓW ZIELONYCH !!! Mieszkanie trzypokojowe przy ul Rybackiej w odległośći 50...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny ul. Sikorki

    Kraków » Nowa Huta » ul. Sikorki

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sikorki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...