• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Lublin, Solna
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, Solna

    Lublin

    • 619 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się z przy...

  • Mieszkanie Chełm gm. chelm, Jana Kazimierza
    1 / 8
    Mieszkanie Chełm gm. chelm, Jana Kazimierza

    Chełm

    • 193 005 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z potencjałem w sercu Chełma - idealna inwestycja! Szukasz nieruchomości z charakterem w historycznej kamienicy? Masz wizję i chęć stworzenia wymarzonego miejsca od pod...

  • Mieszkanie Chełm gm. chełm , Wojsławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Chełm gm. chełm , Wojsławicka

    Chełm

    • 248 009 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 201 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Ostatnia Szansa! Przestronna Kawalerka z Potencjałem - Chełm, ul. Wojsławicka Lokalizacja: Chełm, ul. Wojsławicka (górna część ulicy) Kod pocztowy: 22-100 Chełm Powierzchnia: 40,...

  • Mieszkanie Chełm, Bydgoska
    1 / 7
    Mieszkanie Chełm, Bydgoska

    Chełm

    • 399 009 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej . Mieszkan...

  • Mieszkanie Chełm, Wołyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Chełm, Wołyńska

    Chełm

    • 347 009 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zmiana ceny do końca maja 2016 r - zapraszamy Mieszkanie 3-pokojowe w Sercu Chełma - idealne pod Inwestycję lub do zamieszkania ! Lokalizacja: Chełm, ul. Wołyńska 5 (Ścisłe Centru...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Królewska
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Królewska

    Lublin

    • 558 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji, która łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym stylem życia. Nasze 56-metrowe mieszkanie w pięknej kamiennicy to prawdziwa perełka na rynk...

  • Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter
    1 / 11
    Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter

    Jankowice Wielkie

    • 147 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie 34,75 m² z dużym garażem w cenie – parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m², położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mies...

  • Nowoczesne Dębniki | 49,5 m² + ogródek | budynek 2025 | pełne wyposażenie | 3 pokoje | MPEC | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne Dębniki | 49,5 m² + ogródek | budynek 2025 | pełne wyp...

    Kraków

    • 1 060 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ---ENGLISH BELOW--- Są mieszkania, które „jakoś” się urządza. I są takie, które od pierwszego dnia dają komfort, spokój i poczucie, że to była dobra decyzja. To właśnie ten drugi t...

  • Jezierzyce Osiedle,2 pokoje, parter – 43,52 m2
    1 / 15
    Jezierzyce Osiedle,2 pokoje, parter – 43,52 m2

    Jezierzyce

    • 315 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska – parter, 43,52m2, Jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m² – kompaktowe i funkcjonalne...

  • Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu
    1 / 10
    Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu

    Zabrze

    • 425 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Słoneczne, przestronne mieszkanie po remoncie | Os. Kotarbińskiego | Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu – bez remontów i dodatkowych kosztów...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 722 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyj...

  • Sprzedam Mieszkanie w Brzegu
    1 / 6
    Sprzedam Mieszkanie w Brzegu

    Brzeg

    • 295 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam Mieszkanie 50m, 2 pokoje, II piętro. Mieszkanie po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, plastikowe okna. Ogrzewanie gazowe - roczny piec dwufunkcyjny. W pobliżu pr...

  • Słoneczny apartament  w Sarbinowie
    1 / 15
    Słoneczny apartament w Sarbinowie

    Sarbinowo

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj 300 metrów od morza i ciesz się nadmorskim klimatem każdego dnia. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 60,68 m², położony na parterze nowoczesneg...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy
    1 / 15
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy

    Matyldzin

    • 165 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie blisko Mroczy (ok. 4 km) w ocieplonym bloku w miejscowości Matyldzin, położone w spokojnej okolicy pod lasem. Lokal składa się z 2 us...

  • Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Zazamczu
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Zazamczu

    Włocławek

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Mamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu o powierzchni 59 m2. Mieszkanie jest dwustronne i jasne....

  • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów

    Warszawa

    • 628 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 42.10m2 znajduje przy ulicy Wiolinowej 8 obok stacji METRA URSYNÓW. Jak wiadomo, przypadku mieszkania - najważniejsza jest lokalizacja ! Mieszkanie posiada założoną księ...

  • Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.
    1 / 13
    Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.

    Stargard Szczeciński

    • 510 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak rów...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Radzyń Podlaski

    • 200 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam. Posiadam do sprzedania mieszkanie w centrum Radzynia Podlaskiego składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Zain...