• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • 2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna

    Rzeszów

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Prezentujemy państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.34,03m położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ul.Granicznej. Mieszkanie składa się z: -salonu...

  • Mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 11
    Mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Kraków

    • 742 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ul.Rydygiera 11 w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 55m2 i jest do generalnego remontu. Aktualnie składa się z 2 niezależnych...

  • Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
    1 / 13
    Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy

    Warzymice

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wp...

  • 4 pokoje, prywatny ogródek, 2 miejsca postojowe
    1 / 8
    4 pokoje, prywatny ogródek, 2 miejsca postojowe

    Michałowice

    • 650 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Michałowice II – nowoczesne mieszkania z ogródkami Inwestycja Michałowice II obejmuje 8 mieszkań o powierzchni 64.74 m2 lub 77.12 m².. Projekt został zaplanowany z myślą o funkcjo...

  • Funkcjonalne Mieszkanie 57m2 | do remontu | II piętro | ul.
    1 / 7
    Funkcjonalne Mieszkanie 57m2 | do remontu | II piętro | ul.

    Mielec

    • 305 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzien dobry, Posiadam do sprzedaży mieszkanie 57 m^2, które znajduje się na 2 piętrze na ulicy Chopina. Mieszkanie do remontu. UKŁAD POMIESZCZEŃ: - Przedpokój - Kuchnia - 3 p...

  • Sprzedam mieszkanie w Bliżynie-parter
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie w Bliżynie-parter

    Bliżyn

    • 189 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkaniew Bliżynie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie do remontu. Cena do niewielkiej negocjacji.

  • Serce Kazimierza,2 osobne apartamenty na jednej KW
    1 / 16
    Serce Kazimierza,2 osobne apartamenty na jednej KW

    Kraków

    • 799 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 20 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość składająca się z dwóch osobnych kawalerek z antresolami położonych na Kazimierzu w Krakowie. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana pr...

  • Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.
    1 / 15
    Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.

    Łódź

    • 415 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Zabełcze
    1 / 6
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Zabełcze

    Nowy Sącz

    • 160 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania lokal o pow. całkowitej 40,12m2, położony na parterze w budynku jedno piętrowym na os. Zabełcze w Nowym Sączu.W skład lokalu wchodzi pokój z aneksem kuchennym i łazie...

  • Mieszkanie Nowy Sącz
    1 / 15
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 640 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKALE GOTOWE DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 124m2 położony na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lok...

  • Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 12
    Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka i miejsc parkingowy...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrz...

  • Mieszkanie Mogilno gm. Korzenna
    1 / 15
    Mieszkanie Mogilno gm. Korzenna

    Mogilno

    • 365 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALE GOTOWE DO SPRZEDAŻY!!! OSTATNIE MIESZKANIE O POW. 72M2. Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 72m2 położone na I piętrze w nowo wybudowanym I piętrowym budynku...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brześć Kujawski
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż Brześć Kujawski

    Brześć Kujawski

    • 96 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam wyremontowane mieszkanie w kamienicy przy ul. Traugutta w Brześciu Kujawskim. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 30,85 m², usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Nowy Sącz Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Nowy Sącz Centrum

    Nowy Sącz

    • 360 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 557 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,24m2 zlokalizowane na poddaszu w bloku w ścisłym Centrum Nowego Sącza. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia...

  • Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta
    1 / 8
    Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta

    Szczecin

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m² położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno j...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 54m, Górczyn G. Roweckiego 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5537.04 zł/m² Pozi...

  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • Mieszkanie Wilanów
    1 / 8
    Mieszkanie Wilanów

    Warszawa

    • 2 310 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis mieszkania Sarmacka 4B Stylowy apartament z wysokim standardem wykończenia w inwestycji Villa Nobile, 77,09 m2, 3 pokoje, BEZPOŚREDNIO Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 samodzielne pokoje i...