• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż licytacja po amerykańsku w górę od 750000 zł. Do obejrzenia zaproszę osobę, która wylicytuje najwyższą cenę. Umowa będzie podpisana we wrześniu 2026

  • Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe

    Jelenia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim wy...

  • Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!

    Wadowice

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie.Piękne , przestronne , słoneczne mieszkanie , położone w Wadowicach na Osiedlu Pod Skarpą Przekształcone tylko na własnościowe to (...

  • CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)
    1 / 14
    CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)

    Niedźwiady Duże

    • 557 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Lokalizacja: Niedźwiady Małe, gm. Ślesin Powierzchnia domu: 87 m² | Działka: 631 m² Cena: 557 000 zł (do negocjacji) Kontakt: [tel] Opis nieruchomości: Na sprzedaż atrakcyjny,...

  • REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2
    1 / 14
    REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2

    Stanowice

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie koło Wrocławia w Stanowicach CENA 530.000,00zł Idealne pod wynajem!!! Możliwość stworzenia 2 niezależnych mieszkań! Nieruchomość położona jest w cich...

  • Mieszkanie Wejherowo Fenikowskiego, Fenikowskiego
    Mieszkanie Wejherowo Fenikowskiego, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 570 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | PRZESTRONNE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | WEJHEROWO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która ch...

  • Mieszkanie Wejherowo Śmiechowo, Fenikowskiego
    Mieszkanie Wejherowo Śmiechowo, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 445 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | PRZESTRONNE | Z OGÓRKIEM | 3 POKOJE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | WEJHEROWO Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone n...

  • Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego
    Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | NAROŻNE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | WEJHEROWO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa. Okolica jest...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska

    Gdynia

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3 POKOJOWE MIESZKANIE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA OBŁUŻE LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się...

  • Mieszkanie Gościcino gm. Wejherowo, Narcyzowa
    Mieszkanie Gościcino gm. Wejherowo, Narcyzowa

    Gościcino

    • 265 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | CICHA OKOLICA | SŁONECZNE | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | PARTER | OGRÓDEK | ZYBERTOWO | GOŚCICINO | LOKALIZACJA: Zybertowo to spokojna, podmiejska dzielnica Gościcina. Okolica jest...

  • Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy

    Zawiercie

    • 432 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości RE/MAX z przyjemnością prezentuje nową inwestycję deweloperską Zacisze Kromołów – kameralne osiedle mieszkaniowe położone w cichej, zielonej części miasta. Osie...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 404 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,29m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,29m2 Piętro: 3 Liczba pokoi...

  • Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2
    1 / 6
    Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2

    Katowice

    • 482 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W Katowicach Ochojcu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z garażem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły wybudowanego w latach 80-tych. Do nierucho...

  • Kawalerka na Sprzedaż Częstochowa! Balkon
    1 / 7
    Kawalerka na Sprzedaż Częstochowa! Balkon

    Częstochowa

    • 245 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Najważniejsze informacje o nieruchomości: • Powierzchnia 37,6 m² • Układ: 1 pokój + oddzielna kuchnia • Piętro 2 • Balkon typu loggia • Ekspozycja: południe (mieszkanie jasne...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i słoneczne mieszkanie na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie jest dwustronne (wschód-zachód) i w pełni rozkładowe. Ma powierzchnię 48,5 m2, na którą składa si...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Janikowo

    • 385 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    sprzedam mieszkanie umeblowane z AGD i RTV cena do negocjacji

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Gospody

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Gospody

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ: 3-pokojowe, gustownie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2  znajduję się na I piętrze, 4-piętrowego budynku.składa się z:...

  • Mieszkanie/Lokal | centrum | 30m2 | 1piętro

    Mińsk Mazowiecki » ul. Dźwigowa

    • 330 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż – lokal inwestycyjny z możliwością zamieszkania | Centrum Mińska Mazowieckiego | 30,08 m²Na sprzedaż lokal usługowy o...

  • Mieszkanie Świdnica ul. L. Waryńskiego

    Świdnica » ul. Waryńskiego

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJEM OKAZJONALNY od czerwca Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego Wynajem tylko dla singla lub pary - pokój z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, Warszawa (Wola) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych...