• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Dwa pokoje, osobna kuchnia, możliwe trzy pokoje KSM
    1 / 10
    Dwa pokoje, osobna kuchnia, możliwe trzy pokoje KSM

    Kielce

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3. piętrze w bloku z 1978 roku. Mieszkanie w stanie do remontu i ara...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 750 471 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielony...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 607 848 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk ul. Władysława Jagiełły

    Gdańsk » ul. Władysława Jagiełły

    • 770 830 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta specjalna I Nowa Inwestycja Deweloperska z Windą i Halą Garażową I Zakup od dewelopera I Bez podatku PCC i prowizji. Blisko powstałego osiedla znajduje się przystanek autob...

  • Mieszkanie Wiślinka

    Wiślinka

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyspa Sobieszewska, Wiślinka | Nowiutki apartament do własnej aranżacji | Mini taras | Miejsce parkingowe I Winda I W centralnej części inwestycji. Najważniejsze atuty: - zacho...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Cygańska Góra

    Gdańsk » ul. Cygańska Góra

    • 891 594 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 19 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wysokiej klasy apartament w kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę I Komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska I W stanie dewelop...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » ul. Grottgera

    • 3 266 777 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 25 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prestiżowa inwestycja - Atrium Oliwa I Apartament 5 pokojowy I 2 balkony I Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego I Sala klubowa oraz strefa relaksu. Wyjątkowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Cygańska Góra

    Gdańsk » ul. Cygańska Góra

    • 1 471 140 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 19 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk ul. Władysława Jagiełły

    Gdańsk » ul. Władysława Jagiełły

    • 738 375 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta specjalna I Nowa Inwestycja Deweloperska z Windą i Halą Garażową I Zakup od dewelopera I Bez podatku PCC i prowizji. Blisko powstałego osiedla znajduje się przystanek auto...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Partyzantów

    Gdańsk » ul. Partyzantów

    • 1 395 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Gdańsk Wrzeszcz - 3-pokojowe mieszkanie 78 m w Quatro Towers | Centrum Wrzeszcza | Balkon | Garaż | Piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego, 3-pokojowego mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Podwale Staromiejskie

    • 825 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, doskonale położone, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzc...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Stara Stocznia

    Gdańsk » ul. Stara Stocznia

    • 1 470 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament w doskonałej lokalizacji I 2 pokoje, 1 łazienka, aneks, 5 kondygnacja z windą I Cisza i spokój w samym centrum miasta. Atuty: - Inwestycja: Wyjątkowej klasy format w...

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie są...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 465 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (Orunia Górna- Gdańsk Południe). Jest one zaaranżowane w stylu skandynawskim pełnym minimali...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 539 314 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk ul. Józefa Wieniawskiego

    Gdańsk » ul. Wieniawskiego

    • 1 362 020 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj własną perspektywę na Gdańsk Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Uzdrowiskowa

    Gdańsk » ul. Uzdrowiskowa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego I Tylko 12 minut do plaży I Z antresolą Architektura budynków nawiązuje do unikalnego stylu architekton...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Bogumiła Kobieli

    Gdańsk » ul. Kobieli

    • 704 175 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Luksusowa, zielona enklawa położona w jednej z najbardziej malowniczych części Gdańska - Brzeźnie. Inwestycja powstała z myślą o osobach, które oczekują więcej niż standard. Tutaj...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański rynek pierwotny

    Pruszcz Gdański

    • 815 256 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,12 m, położone w nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim, realizowanej przez uznanego dewelopera. T...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 130 370 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 20 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament 54 m2 z balkonem 10 m2 | 2 pokoje | Miejsce parkingowe I Stan deweloperski. ___ Idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między naturą, a ekskluzywnym stylem ży...