• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Huta
    1 / 13
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Huta

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 85 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Agencja HOMEserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży lokal (kiedyś użytkowy) obecnie mieszkalny (przekształcony, ze wszystkimi pozwoleniami, również konserwatora z...

  • Nowa kawalerka | parking na posesji w cenie
    1 / 7
    Nowa kawalerka | parking na posesji w cenie

    Bydgoszcz

    • 259 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze całkowicie zrewitalizowanej kamienicy. Lokal został zaprojekto...

  • Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa
    1 / 5
    Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa

    Kielce

    • 635 545 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawal...

  • Komfortowe, 4-pokojowe, wyposażone mieszkanie na osiedlu "Toruńskie Powiśle"
    1 / 16
    Komfortowe, 4-pokojowe, wyposażone mieszkanie na osiedlu "Toruńsk...

    Toruń

    • 1 135 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, komfortowe, 4-pokojowe, wyposażone mieszkanie na osiedlu "Toruńskie Powiśle". - kuchnia: 6.70 m2 - salon: 21.84 m2 - sypialnia: 9.88 m2 - sypialni...

  • Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki
    1 / 6
    Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki

    Jabłonna

    • 273 056 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt.WA2M/GUp-s/615/2024 oraz WA2M/GUp-s/1841/2024 Przedmiotem konkursu ofert jest: a) udział w wysok...

  • Mieszkanie Skarżysko-Kamienna Milica
    1 / 12
    Mieszkanie Skarżysko-Kamienna Milica

    Skarżysko-Kamienna

    • 658 143 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,74 m2, usytuowane na I piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkanie...

  • Sprzedam mieszkanie w Przemyślu na ul. Wysockiego
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie w Przemyślu na ul. Wysockiego

    Przemyśl

    • 780 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Przemyślu na ul. Wysockiego O powierzchni użytkowej 71.50m2 tj. salon, 2 pokoje, łazienka, przedpokój , kuchnia, garderoba, balkon plus pomieszczenie gos...

  • Mieszkanie Libiąż
    1 / 13
    Mieszkanie Libiąż

    Libiąż

    • 310 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,75 m 2 . Libiąż, ul. Górnicza. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze . W skład mieszkania wchodzą : salon, dwie sypialnie...

  • Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry
    1 / 8
    Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Pięknie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze na os. Złote Łany. Niedawno zostało oddane do użytku po kapitalnym remoncie. Służy nam kilka razy w roku jako baza d...

  • Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży
    Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 999 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 27 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum
    1 / 14
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 255 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,76 m2 na 1 piętrze 4-piętrowiego bloku przy ul.Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustron...

  • Mieszkania po 35 m 2 pokoje do remontu
    1 / 5
    Mieszkania po 35 m 2 pokoje do remontu

    Lublin

    • 180 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam 2 mieszkania w kamienicy do remontu po 35 m każde.W każdym mieszkaniu jest 2 pokoje, kuchnia i wc, woda, i instalacja elektryczna. oraz 2 mieszkania z 2 pokojami z możliw...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ ul. Kazimierza Pużaka

    Częstochowa » Północ » ul. Pużaka

    • 435 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus  pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ ! Atuty :- 3 ustawne pokoje - fantastyczna  kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 861 824 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 821 426 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe mieszkanie - MIESZKANIE 4 POKOJOWE, możliwość zakupu Komórki i Hali GarażowejLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 726 511 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 3 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM 5,76, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANierucho...

  • Szwederowo. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia
    1 / 16
    Szwederowo. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia

    Bydgoszcz

    • 389 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym i chętnie w...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • 2-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży

    Gdańsk

    • 399 999 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w Brzeźnie, blisko morza Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o kompaktowym metrażu, zlokalizowane w dynamicznie rozwija...

  • Mieszkanie Niemcz gm. Osielsko
    1 / 11
    Mieszkanie Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 979 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 110 m², zlokalizowanego w kameralnym, nowoczesnym bloku w cichej i spokojnej okolicy...