• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Jerzego Świrskiego

    Gdańsk » ul. Świrskiego

    • 859 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE, USTAWNE, DWUSTRONNE I JASNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA STAW- WIEŻYCKA FOLWARKLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu zapewniaj...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Książąt Mazowieckich

    Warszawa » Bielany » ul. Mazowieckich

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygo...

  • Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią i piwnicą!

    Kraków » Bieńczyce » os. Osiedle Kalinowe

    • 590 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne 2 pokoje z dużą kuchnią i piwnicą | Os. Kalinowe Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę codziennego użytkowania, praktyczny układ i bardzo dobrą lokalizac...

  • Pogodno,45m2,3pokoje,po remoncie, wyposażenie, AGD

    Szczecin » ul. Rostworowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze...

  • Apartament z antresolą | taras + balkon | Przecław

    Przecław

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ten wyjątkowy apartament w Przecławiu to przestrzeń zaprojektowana dla osób, które cenią światło, przestrzeń i wysoki standard życia. Ponadprzeciętna wysokość salonu, ogromne przes...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów

    Warszawa » Ursynów » ul. Wagów

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposa...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 485 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,89 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład w...

  • MIeszkanie, Lublin, 45,4m2, 2 piętro, 2 pok

    Lublin » Czuby Południowe

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, Lublin Czuby, ul. Różana, 2 pokoje, 45,4m2Opis mieszkania: - piętro 2/4- powierzchnia mieszkania: 45,4 m2- salon 15m2 - pokój 8,5 m2 - kuchnia 7m2- łazienka i oddzielne...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym , o powierzchni 39,21 m² , położonego w śródmieściu Bytomia pr...

  • Nowoczesne i w pełnie urządzone mieszkanie
    1 / 5
    Nowoczesne i w pełnie urządzone mieszkanie

    Gdańsk

    • 820 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aura 40 w centrum Gdańska Lokaliz...

  • Stylowe mieszkanie po remoncie – centrum Gdańska
    1 / 10
    Stylowe mieszkanie po remoncie – centrum Gdańska

    Gdańsk

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Wyjątkowe mieszkanie po remoncie – serce Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najm...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...

  • Apartament typu studio z widokiem na Motławę
    1 / 7
    Apartament typu studio z widokiem na Motławę

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 28 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Apartament typu studio z widokiem na Motławę – inwestycja Kapitanat Apartamenty, Gdańsk Na sprzedaż apartament...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Winiary,
    1 / 12
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Winiary,

    Poznań

    • 560 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz przestronnego mieszkania dwupoziomowego w zadbanej, odświeżonej kamienicy? To oferta, która naprawdę się wyróżnia! To s...

  • Mieszkanie Żabno
    1 / 15
    Mieszkanie Żabno

    Żabno

    • 386 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie deweloperskie, ul. 3 Maja, Żabno, powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone w nowo powst...

  • Mieszkanie z działką i garażem OKAZJA
    1 / 6
    Mieszkanie z działką i garażem OKAZJA

    Legnica

    • 159 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - KLUCZE W BIURZE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRODEM , GARAŻEM i pomieszczeniem gospodarczym Atrakcyjne mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem. Trzy niezależne pokoje. Fantastyczny widok! www.glodeknieruchomosci.pl Do sprzedania trzypokojowe mieszk...

  • Mieszkanie Legnica, Książęca
    1 / 6
    Mieszkanie Legnica, Książęca

    Legnica

    • 345 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m², usytuowane na czwartym piętrze kamienicy przy ul. Książęcej w Legnicy. Układ mieszkania: • trzy pokoje, • kuchnia, • łazienka, • przedpo...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów usługowy...