• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Karpacz ul. Przemysłowa

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 890 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament inwestycyjny w Karpaczu | topowa lokalizacja.Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym osiedlu Leśny Dom przy ul. Przemysłowej w...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Dubieńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dubieńska

    • 5 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (Grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z c...

  • Gotowe do zamieszkania od zaraz | 2 pokoje, Ursynó
    1 / 8
    Gotowe do zamieszkania od zaraz | 2 pokoje, Ursynó

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, wykończone mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ul. Magellana 8. parter Lokal jest gotowy do natychmiastowego wprowadzenia i nie wymaga żadnych dod...

  • Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!
    1 / 12
    Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie z ogródkiem Skawina ul.Lipowa 5 D Mieszkanie znajduje się w super miejscu na pograniczu Krakowa i Skawiny Blisko wjazdu autostrady A4 Świetnie skomunikowa...

  • Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy – Łódź, ul. Wierzbowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 4. piętrze klas...

  • Do sprzedania mieszkanie w Tarnobrzegu, M. Dąbrowskiej, 48m2, 2 pokoje
    1 / 8
    Do sprzedania mieszkanie w Tarnobrzegu, M. Dąbrowskiej, 48m2, 2 p...

    Tarnobrzeg

    • 240 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w bloku na 3. piętrze przy ul. M. Dąbrowskiej. Na mieszkanie składają się 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, WC, balkon, dodatkowo piwnica około 6m2. S...

  • 2-POKOJOWE Z WIDNĄ KUCHNIĄ NA OCHOCIE
    2-POKOJOWE Z WIDNĄ KUCHNIĄ NA OCHOCIE

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kuchnia widna ,2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 20m2 z balkonem. Piwnia Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej dzielnicy pełnej zieleni. Przy bloku znajdują się: przystanek autobus...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 597 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE 38,70 M2 BLISKO MORZA I PARKU! Mamy do zaoferowania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w Kołobrzegu, na osiedlu Pogodnym, w bliskiej od...

  • **Czarna**
    1 / 9
    **Czarna**

    Białystok

    • 967 050 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 63m² usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Czarnej. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni - łazienki z wc -...

  • Śliczne 38m w super budynku w super lokalizacji
    1 / 14
    Śliczne 38m w super budynku w super lokalizacji

    Poznań

    • 590 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Bardzo ciekawa kawalerka na ostatnim 5 piętrze w wyjątkowo ciekawym pięknym budynku w samym sercu Jeżyc z możliwością 2 pokoi, z balkonem, z dużą garderobą i miejscem postojowym w...

  • 3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !
    3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !

    Gliwice

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Dodatkowe zalety: Pięk...

  • Wyjątkowe mieszkanie w Starej Krowodrzy | 64 m² | 3 pokoje |
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w Starej Krowodrzy | 64 m² | 3 pokoje |

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe,dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone w Starej Krowodrzy– jednej z najbardziej prestiżowych,zielonych i klimatycznych dzielnic Krakowa, związanej z...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², z dużym balkonem oraz komórką lokatorską, położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Chełm, Grota Roweckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Chełm, Grota Roweckiego

    Chełm

    • 298 009 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulne 2 pokoje z potencjałem - ul. Grota-Roweckiego, Chełm Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji pod wynajem w świetnie skomunikowany...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 71 m, położone na bardzo atrakcyjnym, niskim pierwszym piętrze. Budynek mieszkalny znajduje się w doskonałej lo...

  • Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,
    1 / 14
    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta, krok od Manufaktury Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Pomorska to ścisłe miasto – uczelnie, kultura, komunikacja i Dworzec...

  • Mieszkanie Pyskowice, Wyszyńskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Pyskowice, Wyszyńskiego

    Pyskowice

    • 350 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pierwsze zdjęcie wnętrz stanowią wizualizację przykładowej aranżacji mieszkania Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Pyskowicach, przy ulicy Wyszyńskiego, które znajduje się na...

  • Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy.
    1 / 16
    Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy.

    Dąbrowa Górnicza

    • 210 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 44 m² – Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Koksik". Sprzedaż bez pośredników (tel+48 [tel]). Mieszkanie własnościowe Lokal znajduje się n...

  • Lokal mieszkalny - Łódź

    Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 1 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie przetargu pisemnym Syndyk oferuje do sprzedaży udział 1/2 części w prawie własności do nieruchomości lokalowej nr 32, położonej w budynku przy ul. Bednarskiej 24 w Łodz...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 23 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...