• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Kielce

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 46,2 M2, osobna kuchnia, 2 pokoje, piętro 2/4, mieszkanie do remontu.

  • Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mogilna - gotowe do zamieszkania!
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mogilna - gotowe do za...

    Mogilno

    • 267 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Mogilna o powierzchni 37,5m2. Usytuowane na czwartym piętrze, to nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie jest...

  • Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica
    1 / 11
    Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica

    Miłoszyce

    • 319 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Zabytkowym Dworku w Miłoszycach. W skład mieszkania wchodzi: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia z antresolą *pokój dzienny z wejściem do niezależnej...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Przestronne mieszkanie w Przemyślu, 63,5 m kw., LWOWSKA
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie w Przemyślu, 63,5 m kw., LWOWSKA

    Przemyśl

    • 410 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Poszukujesz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To ponad 60 m kw. przestrzeni, która łączy komfort i funkcjonalność. To może być Twoje miejsce, które sprzyj...

  • 2 pokojowe mieszkanie w sercu Kielc Winnicka
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie w sercu Kielc Winnicka

    Kielce

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Winnickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Kieleckiego Centrum Kultury oraz deptaka przy ul...

  • Mieszkanie Legnica, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Legnica, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

    Legnica

    • 430 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 4 pokojowe - 74,90 m² z balkonem oś. Piekary C Legnica. Opis nieruchomości: Oferujemy słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74,90 m², zlokalizowane na III p...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 439 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4 p...

  • Mieszkanie Szczecin
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 1 197 504 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono...

  • Mieszkanie w centrum / Inwestycja
    1 / 10
    Mieszkanie w centrum / Inwestycja

    Wrocław

    • 649 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokoje mieszkanie we Wrocławiu. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących życie w tętniącym życiem mieście, a jednocześnie oferująca komfortowe warunki. Idealna...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy
    1 / 5
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy

    Siemianowice Śląskie

    • 378 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałko...

  • Przestronne mieszkanie w Oławie | Okazja
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w Oławie | Okazja

    Oława

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9m2 w Oławie, przy ul. Sienkiewicza. Do mieszkania przynależy piwnica wliczona w cenę ofertową. Dla mieszkańców bloku dostępne są...

  • 4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda
    1 / 9
    4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda

    Jelcz-Laskowice

    • 565 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kame...

  • Przytulne mieszkanie na Ołbinie | 2 pok.
    1 / 6
    Przytulne mieszkanie na Ołbinie | 2 pok.

    Wrocław

    • 490 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 we Wrocławiu, przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie usytuowane na parterze w 9-kondygnacyjnym budynku. Do mieszkania przynależy...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze NOWEGO APARTAMENTOWCA z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • Przestronna kawalerka z kom. lok. i m. parkingowym-Psie Pole
    1 / 10
    Przestronna kawalerka z kom. lok. i m. parkingowym-Psie Pole

    Wrocław

    • 465 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam przestronną kawalerkę na Psim Polu – ul. Mulicka. Oferuję na sprzedaż jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 35,7 m² z dużym balkonem typu loggia, położoną na 4. pię...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Sopot Centrum ul. Bohaterów Monte Cassino

    Sopot » Centrum » ul. Bohaterów Monte Cassino

    • 1 400 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście...