• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 650 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 101 m, położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Wyszyńskiego w Brzegu. Mieszkani...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 1 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Biuro Nieruchomości "Michalik " z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wy...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Tadeusza Sobieralskiego

    Gniezno » ul. Sobieralskiego

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, j...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Azaliowa

    Pruszcz Gdański » ul. Azaliowa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT ZA WYNAJEM MIESZKANIA !Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i  urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w cichej i spokojnej czę...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- p...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy KampinoskiejJeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać w grani...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 1 040 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- po...

  • loggia, niezależna sypialnia, oddanie w tym roku

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 428 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szy...

  • Jasne 3-pok. 46,6 m² przy Ogródku Jordanowskim

    Szczecin » ul. Noakowskiego

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m², położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu – zaledwie kilkadziesiąt metr...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Diamentowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Diamentowa

    • 440 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (9,90 m2),...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 229 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne i kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27m2 zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Lokal jest po generalnym remoncie, dzięki czemu stanowi idea...

  • Jasne atrakcyjne mieszkanie 45m z tarasem 17m i ogrodem 33m taras parter
    1 / 16
    Jasne atrakcyjne mieszkanie 45m z tarasem 17m i ogrodem 33m taras...

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie usytuowane w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Malborskiej, w 4 piętrowym bloku z luźną zabudową, w koło dużo zieleni, parki, chodniki, place zabaw i sportowe (siłowania...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Toruń

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Okazja.Sprzedam mieszkanie Stefana Srebrnego 2. Doskonała lokalizacja: szkola podstawowa, sklepy, park, restauracje, mzk itd. Dzielnica na skarpie bardzo spokojna. Mocno poszukiwan...

  • Pilnie Gotowiec inwestycyjny Os. Lecha, Poznań mieszkanie
    1 / 2
    Pilnie Gotowiec inwestycyjny Os. Lecha, Poznań mieszkanie

    Poznań

    • 489 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PILNIE – GOTOWIEC INWESTYCYJNY Os. Lecha, Poznań Cena: 489 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję. Lokal w pełni przystosowany pod wynajem pokoi. Gotowy...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, garaż, piwnica
    sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, garaż, piwnica

    Braniewo

    • 200 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m 2 na parterze. Do mieszkania wchodzi się ze wspólnego korytarza tylko dla dwóch mieszkań, wejście do kuchni i łazienki jest osobn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    APARTAMNET 39,00 m2 W STREFIE UZDROWISKOWEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środk...

  • Mieszkanie w Kwadracie przy al.Grunwaldzkiej z miejsc.park.
    1 / 16
    Mieszkanie w Kwadracie przy al.Grunwaldzkiej z miejsc.park.

    Legnica

    • 495 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z dwoma balkonami,2 pokoje plus pokój na piętrze,salon z kuchnią,przedpokój,łazienka. NISKI CZYNSZ około 200 zł.Miejsce postojowe przynależne do mieszkania ( teren zamk...

  • wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane
    1 / 12
    wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Szczecinie, Żelechowa o powierzchni 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze z dużym balkonem i widokiem na Odrę Zachodnią. Mieszkanie odznacza się wy...

  • Umeblowana kawalerka na sprzedaż, PRZEMYŚL
    1 / 8
    Umeblowana kawalerka na sprzedaż, PRZEMYŚL

    Przemyśl

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umeblowane mieszkanie na sprzedaż Oferowana kawalerka to propozycja dla osób ceniących praktyczne rozwiązania i komfort w kompaktowej formie. Atrakcyjne położenie oraz funkcjonaln...