• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Konin, Kosmonautów
    1 / 15
    Mieszkanie Konin, Kosmonautów

    Konin

    • 215 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 38,89 m2 w Koninie wraz z piwnicą 4,76m2 i balkonem. Ładne mieszkanie w centrum Konina - piękny widok z balkonu - kawalerka Cena: 240 000 zł Powierzchnia : pow...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTAZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra lokalizacja z szybkim...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 779 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY, NOWOCZESNY APARTAMENT Z 100-METROWYM TARASEM! Taras 100mkw | Widok na panoramę miasta | Garaż | 2 pokoje | Klimatyzacja | Prestiżowa lokalizacja | Z ogromną przyjemno...

  • Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem
    1 / 7
    Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem

    Gdańsk

    • 410 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta – idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: Oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztw...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 629 756 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Miesz...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 611 665 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składając...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 950 105 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Do sprzedania komfortowe 4pokojowe mieszkanie o pow.62m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mies...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Częstochowa

    Częstochowa

    • 49 460 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 1 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży ½ udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działal...

  • Mieszkanie 106m2 ul. Żeromskiego - 4 pokoje Kędzierzyn-Koźle + pi...

    Kędzierzyn-Koźle

    • 249 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu przestronnego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 106,6 m², położonego na trzecim piętrze w kamienicy z 1900 roku w Kędzierzynie-Koźlu ul. Żeromskiego 9....

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Czerniakowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Czerniakowska

    • 6 150 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 25 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy apartament 240 m² w sercu WarszawyŚródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknemNa sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m², po...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

    Kościelisko » rondo 2 Pułku Strzelców Konnych

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Michalik z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną na pierwszym piętrze niedużego apartamentowca w Kościelisku pr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 750 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wyb...

  • Mieszkanie Przemyśl

    Przemyśl

    • 530 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Przestronne mieszkanie w centrum Przemyśla - 121,2 m² | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 121,2 m² , położone w ścis...

  • 47,49 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze

    Leszno » ul. Przemysłowa

    • 403 665 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 47,49 m² | 1. piętro | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez PCC | LesznoNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,49 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 1 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości " MICHALIK" z Zakopanego ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu o łącznej powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z:...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 975 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie tyl...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m² usytuowany jest...

  • BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje
    1 / 9
    BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje

    Gorzów Wielkopolski

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Śląskiej. Lokal położony jest na I piętrze, pow. 35,27 m², w skład którego wchodzą: - dwa p...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 423 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis

    Zamość

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Lege Artis. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalne. częściowo umeblowane, z dwoma dużymi balkonami. Znajduje się na 2 piętrze w...