• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 174 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej 35...

  • 2 pokoje Będzin Narutowicza
    1 / 14
    2 pokoje Będzin Narutowicza

    Będzin

    • 269 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4-pokojowe w blokach przy ulicy Kraszewskiego w Sosnowcu Klimontowie. Mieszkanie o powierzchni 70,6m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku. Blok po termomodernizacji, kl...

  • Kawalerka z balkonem Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 5
    Kawalerka z balkonem Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,35 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju z antresolą, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul....

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sołecka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sołecka

    • 1 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 18 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Sołecka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Sołecka

    • 1 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 18 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Pożarowa

    Warszawa » Targówek » ul. Pożarowa

    • 776 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na parterze w budynku z 2009r. przy ulicy Pożarowej na Nowym Bródnie w dzielnicy Targówek. Budynek 5 piętrowy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 1 280 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 19 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska.Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nad...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdańsku w pasie nadmorskim, w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze.LokalizacjaPrzymorze-ta dzielnica posiada w otoczeniu wszystko, co niez...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rycerska

    Świdnica » ul. Rycerska

    • 770 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum. Nieruch...

  • Mieszkanie Będzin Syberka ul. Narutowicza Gabriela

    Będzin » ul. Narutowicza

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA osiedle Syberka w Będzinie ulica Narutowicza. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju i balkonu. M...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Modrzewiowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Modrzewiowa

    • 529 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów leśnych, co sprawia, że jest to...

  • 3pok, 54met, ok. Uniwersytetu Ekonomicznego BALKON (Wrocław)
    1 / 8
    3pok, 54met, ok. Uniwersytetu Ekonomicznego BALKON (Wrocław)

    Wrocław

    • 565 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy na Książu Małym - okolice ul. Katowickiej. Składa się z: - salonu z kuchnią (istnieje możliwość oddzielenia kuchni od salonu...

  • Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju
    1 / 5
    Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju

    Łęczna

    • 309 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Przytulne 2 pokoje (53,2 m2) po remoncie Łęczna, ul. Obrońców Pokoju Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta na Osiedlu Nie...

  • Mieszkanie Łódź
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    DO SPRZEDANIA KAWALERKA | ŁÓDŹ - POLESIE / RETKINIA | UL. WYSZYŃSKIEGO Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m² , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi...

  • Mieszkanie z 3 sypialniami i miejscem postojowym!
    1 / 12
    Mieszkanie z 3 sypialniami i miejscem postojowym!

    Ełk

    • 614 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny o powierzchni 67m2, położony jest na 1 piętrze,...

  • Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Informacje podstawowe: - mieszkanie: 419 000 zł - taniej niż u Dewelopera o 45 000 zł - miejsce postojowe w hali garażowej: 55 000 zł - brak dodatkowych kosztów pośrednika - bez po...

  • Mieszkanie Gliwice Łabędy
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice Łabędy

    Gliwice

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA DO16.02.2026! Mieszkanie z garażem!!!! Prezentujemy Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie w zielonej okolicy Gliwic. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego , z...

  • MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM
    1 / 14
    MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE - 2 POKOJOWE - OGRÓDKIEM - MIEJSCE POSTOJOWE LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim....

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katowice, Muchowiec, Paderewskiego, Francuska Park Oferujemy na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, jest go...