• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 54 m IV kw. 2026

    Kraków

    • 824 933 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • 5-pokojowe w zabudowie szeregowej Kraków Rybitwy

    Kraków

    • 1 285 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • 5-pokojowe mieszkanie z poddaszem i ogrodem Kraków

    Kraków

    • 1 045 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 11 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • garaż podziemny w cenie, budynek z 2016 roku

    Rzeszów » ul. Siemieńskiego

    • 670 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na...

  • ścisłe centrum, kamienica, po kapitalnym remoncie

    Rzeszów » ul. Okrzei

    • 619 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację...

  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Graniczna

    Rzeszów » ul. Graniczna

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynale...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Upalna

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Upalna

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,7 m² zlokalizowane w bardzo pożądanej dzielnicy - Słoneczny Stok. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze od podstaw, be...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Invest Home prezentuje kompaktową kawalerkę przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu Duża 26m2 kawalerka idealnie nada się dla jednej osoby, która ceni sobie komfort życia w świetnej loka...

  • Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia

    Zielona Góra

    • 440 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ [tel] Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia W ofercie biura ustawne duże mieszkanie 2 pokojowe, mieszkanie znaj...

  • WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE NA OŚ POMORSKIM
    1 / 16
    WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE NA OŚ POMORSKIM

    Zielona Góra

    • 455 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ [tel] WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE NA OŚ POMORSKIM WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA – IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ! Zadzwoń już...

  • Kawalerka z osobną kuchnią – Wrocław, Rynek
    1 / 9
    Kawalerka z osobną kuchnią – Wrocław, Rynek

    Wrocław

    • 775 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 35,23 m2, położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Wrocławia – Rynek. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno do z...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 854 172 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącz...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 1 126 373 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącz...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 1 320 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m² położone w kameralnym budynku na  Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej, zi...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 2 150 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 13 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 160,15 m² położone w kameralnym budynku na  Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej, z...

  • Świetne duże 60,6 m2 3 pokoje balkon osobna kuchnia tanio
    1 / 15
    Świetne duże 60,6 m2 3 pokoje balkon osobna kuchnia tanio

    Toruń

    • 429 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA OFERTA | NISKI BLOK | 3 POKOJE | MOŻLIWA ZAMIANA | RUBINKOWO II Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania na II Rubinkowie. Oferta dostępn...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 1 014 675 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro