• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 499 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu,  w dzielnicy Witomino bezpośrednio  sąsiadującej z centrum.Lokalizacja; - 150 m do najbliższego przystanku autobusowego-...

  • po kapitalnym remoncie, przytulne, wolne od zaraz

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi...

  • Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Balkon| Piwnica

    Kraków » Krowodrza » ul. Rusznikarska

    • 1 250 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998 roku, zlokalizowanym na spokojn...

  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 660 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie  - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle  ZENKupujący zwolniony z podatku PCC 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji.Nieruchomość zostanie w...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 3 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu...

  • Mieszkanie Białystok ul. Juliana Tuwima

    Białystok » ul. Tuwima

    • 499 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Eleganckie 4 pokoje na białostockim Osiedlu Antoniuk - gotowe do wprowadzenia!Szukasz wygodnej przestrzeni do zamieszkania? Przy ulicy Tuwima w Białymstoku czeka na Ciebie wyjątkow...

  • Śródmieście: 49 m² z widokiem na Bazylikę

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bogurodzicy

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usy...

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro
    1 / 10
    PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! BEZ PROWIZJI ze strony KUPUJĄCEJ ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 75m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Mieszkanie poło...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 189 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 37,58 m2 znajdującego się w Koninie ( ul. 11 Listopada). Mieszkanie znajduj...

  • Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa
    1 / 16
    Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa

    Lubartów

    • 450 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. We...

  • 2 pokoje, parter, balkon, miejsce postojowe -
    1 / 16
    2 pokoje, parter, balkon, miejsce postojowe -

    Legnica

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Legnicy – osiedle Centrum Park, tuż przy Parku Miejskim, zaledwie kilka minut spacerem od...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 1 050 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.00...

  • Mieszkanie Lublin Felin
    Mieszkanie Lublin Felin

    Lublin

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, Felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osied...

  • Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
    1 / 10
    Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę

    Szczecin

    • 180 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone w spokojnej dzielnicy Stołczyn, przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji: 3min do przystanku autobusowego,...

  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 199 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w centrum Ostrowca Św. przy ul Górzystej. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, piętro 2/3, wschodnia ekspo...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały, Stefana Banacha
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały, Stefana Banach...

    Kraków

    • 1 047 786 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze, a jej metr...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Pułaskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Pułaskiego

    Ostróda

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ekonomiczne 2 pokoje w Ostródzie - ul. Pułaskiego | Niskie koszty! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego portfela? Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojo...

  • Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze
    1 / 12
    Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z duży...