• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej z widokiem na zieleń. Mieszkanie położone w bloku dwup...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 950 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym Osiedle Górczyn. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej. W niedal...

  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Czarnieckiego

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. pi...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Nieszawa

    Nieszawa

    • 49 815 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż udziału ½ w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w N...

  • Mieszkanie Częstochowa Tysiąclecie ul. Czartoryskiego

    Częstochowa » Tysiąclecie » ul. Czartoryskiego

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 37,5m2, usytuowany jest na 1...

  • Mieszkanie Ostrów Mazowiecka rynek pierwotny ul. płk. Dyplomowane...

    Ostrów Mazowiecka » ul. Ludwika

    • 537 892 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapa...

Ostrów Mazowiecka » ul. Ludwika

    • 440 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

Ostrów Mazowiecka » ul. Ludwika

    • 420 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

Ostrów Mazowiecka » ul. Ludwika

    • 582 479 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2....

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *** TYLKO U NAS!!! ***3 POKOJE NA OSIEDLU ALTORIA DEWELOPERA HOSSA!MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m...

  • Mieszkanie Zakopane
    Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 749 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 36 m2, z bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni, sypialenki, łazienki oraz prz...

  • Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L29
    1 / 2
    Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L29

    Dąbrowa Tarnowska

    • 399 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NIŻSZA CENA NOWE, MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na trzecim pięt...

  • Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L30
    1 / 6
    Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L30

    Dąbrowa Tarnowska

    • 449 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE, MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Mamy dla Państwa w ofercie na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na...

  • Sprzedam bezpośrednio NOWE mieszkanie w centrum Płocka 1 pok
    1 / 2
    Sprzedam bezpośrednio NOWE mieszkanie w centrum Płocka 1 pok

    Płock

    • 329 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Posiadam do sprzedania nowe mieszkanie pokój z aneksem w stanie deweloperskim w centrum Płocka przy ul. Ostatniej 2B. Mieszkanie ma powierzchnię 27,7 m2 + balkon (typu loggia) o po...

  • Przestronna kawalerka w bloku na 1 p. na Górczynie
    1 / 13
    Przestronna kawalerka w bloku na 1 p. na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 227 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJA Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 37,10mkw położona na 1 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan. Składa się z oddzielnej kuchni z dwoma oknami, dużego pokoju z dw...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 100 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY PODGÓRZE. Opis lokalu: Mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 pię...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Przemiarki
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Przemiarki

    Kraków

    • 710 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na zielonej części Ruczaju. Gotowiec inwestycyjny, możliwość zakupu mieszkania wraz z najemcami! Fenomenalna lokalizacja (Ka...

  • Apartament na Starówce z gwarancją dochodu
    1 / 10
    Apartament na Starówce z gwarancją dochodu

    Gdańsk

    • 1 069 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Apartament inwestycyjny na sprzedaż – Gdańsk Stare Miasto Idealny pod najem krótkoterminowy! Na sprzedaż w peł...