• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Ptasia

    Gdańsk » Chełm » ul. Ptasia

    • 915 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni  62 m², położone w inwestycji Via Flora na Chełmie. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spok...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 4 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    CENTRUM! GDAŃSK UL. ŚWIĘTOJAŃSKA LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy prestiżowej ul. Świętojańskiej w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. Z okien rozpościera się widok na...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szeroka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szeroka

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CENTRUM! GDAŃSK UL. SZEROKALOKALIZACJA:Mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, Długiego Pobrzeża, Żurawia i Kościoła Mariackiego. Bliskość zabytków,...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 3 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wrocław Wrocław-Psie Pole, Różanka ul. Chorwacka

    Wrocław » Psie Pole » ul. Chorwacka

    • 675 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w inwestycji Roosh na wrocławskiej Różance. Moż...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna ul. Wróbla

    Wrocław » Fabryczna » ul. Wróbla

    • 499 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI Mieszkanie na zielony Grabiszynie, w drugiej linii od głównych arterii miasta. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój w cent...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Prokocim ul. Wallenroda

    Kraków » Podgórze » ul. Wallenroda

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 56 m , położone na 2. piętrze wysokiego...

  • 3 Pokoje | Ogród 90 m² | Garaż | Komórka

    Piaseczno

    • 858 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje - w Idealnym stanie, o powierzchni 67 m² z dużym Ogrodem 90 m² i Tarasem.Zlokalizowane w Piasecznie, 150m od stawu w Mysiadle, 400m od Puławskiej,...

  • 2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn
    1 / 13
    2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn

    Olsztyn

    • 565 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50 m2 z balkonem, zlokalizowane na parterze 3- piętrowego budynku na prestiżowym, prywatnym osiedlu Be...

  • Radomsko | 2 pokoje z tarasem w nowym bloku!
    1 / 11
    Radomsko | 2 pokoje z tarasem w nowym bloku!

    Radomsko

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro MARVEST MARKET NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią do wprowadzenia na parterze w bloku czteropiętrowym z windą w Radomsku ul. Starowiejsk...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w mieszkaniu w Grójcu
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w mieszkaniu w Grójcu

    Grójec

    • 94 488 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Anny Renco ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie współwłasności lokalu mieszkalnego n...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Zatorze 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż, Zatorze 3 pokoje

    Olsztyn

    • 505 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67,4 m2, usytuowane na parterze, 3-piętrowego bloku z lat 60. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania...

  • Na Sprzedaż Mieszkanie w Miechowie
    1 / 6
    Na Sprzedaż Mieszkanie w Miechowie

    Miechów

    • 380 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 50m², położone w budynku wielolokalowym w centrum Miechowa, przy ul. Targowej. Obecnie mieszkanie stanowi jedno pomieszczenie...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku

    Krapkowice

    • 290 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku 45m. Drugie piętro, balkon, piwnica, strych. Do zamieszkania. 290000 Tel [tel]

  • Nowe mieszkanie Słubice
    1 / 8
    Nowe mieszkanie Słubice

    Słubice

    • 335 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe 2 pokojowe mieszkanie na nowym Osiedlu Sady w Słubicach wykończone i umeblowane 2 piętro z balkonem. Cena 335 000 zł do negocjacji Tel.[tel]

  • Sprzedam mieszkanie w Poroninie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Poroninie

    Poronin

    • 690 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w Poroninie, tuż przy granicy administracyjnej Zakopanego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, posiada balkon i komórkę l...

  • sprzedam mieszkanie, bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie, bezczynszowe

    Strzałkowo

    • 180 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE / w bloku niskim jedno pietrowym .33m2 , pietro 1 cena 180.000tys. [do malej negocjacji] oferta prywatna .Jeden wlasciciel .Komfortowe po remonci...

  • Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 410 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Bogdana Kasprowicza osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lok...