• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz do...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy
    1 / 12
    Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy

    Bydgoszcz

    • 585 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe NOWE mieszkanie M3 z dużym balkonem w nowym bloku na kameralnym zamkniętym osiedlu SYMFONIA w Dzielnicy Muzycznej Idealne dla osób ceniących ciszę, ziel...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 547 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograni...

  • Mieszkanie, 64 m², Skawina
    1 / 11
    Mieszkanie, 64 m², Skawina

    Borek Szlachecki

    • 605 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze, o powierzchni 64 m2, ze strychem do adaptacji...

  • Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( moż...

  • 3 pokoje, garderoba, balkon, Rosochy – Ostrowiec Świętokrzyski
    1 / 15
    3 pokoje, garderoba, balkon, Rosochy – Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 429 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA, NIŻSZA CENA Było: 450 000 zł → Jest: 429 000 zł Nie przegap tej okazji – to moment na decyzję. 3 pokoje + garderoba + balkon • nowe budownictwo • Osiedle Rosochy, Ostrowiec...

  • Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje
    1 / 10
    Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posrednikom dziękuje Top lokalizacja !!!! Lofty przy ul.Zygmunta Starego i Palcu Grunwaldzkiego alei Mickiewicza i alejek wzdłuż Slowackiego Do sprzedania mieszkanie ,3 nieza...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na dobrze znanym i cenionym osiedlu Staszica w Gorzów Wielkopolski. Okolica jest b...

  • Mieszkanie Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej

    Słupsk

    • 650 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupozio...

  • OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok
    1 / 16
    OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok

    Józefosław

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m² | Józefosław Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia, w pełni wyposażone, m.in. ogrzewanie podłogowe, system do zmiękczania wody, urządz...

  • 2pok. 46m²,Piwnica,OsobnaKuchnia,SuperLokalizacja
    1 / 9
    2pok. 46m²,Piwnica,OsobnaKuchnia,SuperLokalizacja

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,60 m² mieszczące się przy Al. Waszyngtona w Warszawie. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bloku mieszkalnego wypos...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 11
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 479 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 22 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strze...

  • Prestiż na Sadybie
    1 / 16
    Prestiż na Sadybie

    Warszawa

    • 1 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej „oficerskiej” kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Skł...

  • 70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego
    1 / 15
    70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego

    Olsztyn

    • 734 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz ko...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 499 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkan...

  • Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada
    1 / 13
    Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada

    Gromadka

    • 240 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego na parterze z ogródkiem i stawem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejs...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Mieszkanie trzypokojowe sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie trzypokojowe sprzedam

    Wałbrzych

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Spółdzielcze własnościowe w budynku cztero piętrowym składa się z trzech pokoi ciemnej kuchni łazienki z WC dwóch przedpokoi mieszkanie środkowe ciepłe okna plastikowe...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście ul. Oleśnicka

    Wrocław » Śródmieście » ul. Oleśnicka

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ul. Oleśnicka Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,12 m w kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w b...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 17 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 4 pokojowe, mieszkanie położone w zacisznej uliczce Sopotu Górnego na parterze kameralnej kamienicy.Duże możliwości aranżacyjne sprawiły, że ob...