• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz
    1 / 4
    Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 89 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Lodzi, 13 m2, w kamienicy na 3-cim piętrze, pokój, kuchnia i łazienka, pokój z widokiem na ulice, na podłodze...

  • Dwupokojowe mieszkanie koło Forum Gdańsk
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie koło Forum Gdańsk

    Gdańsk

    • 529 999 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedwojenna kamienica blisko Forum Gdańsk. Budynek odnowiony i ocieplony. Łazienka z wanną, drzwi antywłamaniowe, pokoje przejściowe. W mniejszym pokoju szafa typu "komandor". Okn...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Bulońska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Bulońska

    • 730 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż  jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czeg...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Barlickiego Norberta

    Będzin » ul. Barlickiego

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma mies...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 939 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone przy ul. Szczecińskiej na Działkach Leśnych.Oferuję na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,39m² położon...

  • Mieszkanie Sosnowiec centrum ul. Żurawia

    Sosnowiec » ul. Żurawia

    • 355 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpo...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Braci Czeczów
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Braci Czecz...

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/52, 20m2/taras/Złocień/ul.Czeczów/2019r. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bliku przy ulicy Czeczów. W skład lo...

  • Kraśnik 49 m2, SCHRON w budynku, widok z okien na parki
    1 / 16
    Kraśnik 49 m2, SCHRON w budynku, widok z okien na parki

    Kraśnik

    • 305 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio . Przestronne piękne mieszkanie 48,80 m2 w samym centrum Kraśnika Fabr. z najpiekniejszym widokiem na 2 parki. Budynek posiada SCHRON . Wysokie na 2,8 m , wymiary :...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka
    1 / 7
    Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka

    Bolesławiec

    • 278 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Bolesławcu, przy ul. Łokietka. Nieruchomość znajdu...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto

    Wrocław

    • 978 900 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośred...

  • Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!
    1 / 11
    Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!

    Komorniki

    • 135 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze...

  • Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz
    1 / 11
    Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikow...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 449 928 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 41,77 m2, 1 piętro Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,77 m2...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto

    Wrocław

    • 689 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście ....

  • Udział w wysokości 1/8 w prawie do lokalu (Radzyń Podl.)
    1 / 2
    Udział w wysokości 1/8 w prawie do lokalu (Radzyń Podl.)

    Radzyń Podlaski

    • 12 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/72/2023) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1/...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 440 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 41,57 m2, parter Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57 m2 L...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 422 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 39,50 m2, parter Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,50 m2 D...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Jana Nowaka - Jeziorańskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Jana Nowaka - Jeziorańskiego

    Kielce

    • 465 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 66,2 m² | 3 piętro | ul. Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,2 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętro...

  • Mieszkanie Chojnów,
    1 / 14
    Mieszkanie Chojnów,

    Chojnów

    • 199 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m², z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym na piętrze, położone w centrum Chojnowa. Lokal przeszedł gruntowny remont w grudn...