• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 12
    Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Ełk

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m², położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 530 636 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe, pow. 50,06 m2 Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 50,06 m2 Piętro: parter Liczba poko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem na morz...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa

    Kraków

    • 975 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycyjna perełka u stóp Wawelu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta to strzał w dziesiątkę — idealna dla inwesto...

  • Gorlice, mieszkanie na parterze 3 pokoje, 613S/2023

    Gorlice

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w centrum Gorlic o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka.

  • Gorlice, mieszkanie 2 pokoje, 619S/2024

    Gorlice

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Gorlicach przy ul. Hallera, o powierzchni 48,09 m2. Mieszkanie składa się s 2 pokoi, kuchni z dużym oknem, przedpokoju, łazienki i osobnej ubikacji. Duży...

  • Gorlice, mieszkanie 3 pokoje, 622S/2025

    Gorlice

    • 339 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Gorlicach. Mieszkanie o powierzchni 47,75 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka. W dużym...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Chylońska

    Gdynia » Cisowa » ul. Chylońska

    • 859 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m² położone przy ul. Chylońskiej tuż...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocławek ul. Czechowicka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Czechowicka

    • 3 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw z balkonem, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej. Usytuowane na 5. piętrze w bloku mieszkalnym.Mieszkanie jest do umeblowan...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń ul. Czeladzka

    Sosnowiec » Pogoń » ul. Czeladzka

    • 419 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dużą ilością zieleni. W sąs...

  • Mieszkanie Banino rynek pierwotny ul. Startowa

    Banino » ul. Startowa

    • 567 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie nr31 60,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingoweMieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ---------------------------------------- REZERWACJA -----------------------------------------------Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m² na wars...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 p...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3-pokojowe mieszkanie na parterze z potencjałem aranżacyjnym - osiedle Dziesięciny II, ul. Zagórna. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej i zi...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Na Skarpie

    Straszyn » ul. Na Skarpie

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.3 pokoje w świetnej lokalizacji!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Straszyni...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego

    Warszawa » Wola » ul. Krępowieckiego

    • 722 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane za...

  • Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

    Jarosław

    • 369 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamiany na mniejsze na parterze) lokalu mieszkalnego położonego w Jarosławiu. Prezen...

  • Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada

    Wietlin

    • 189 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Wietlin Osada około 15 km od miasta Jarosław Prezentowan...

  • Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom
    1 / 12
    Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom

    Radom

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż klimatyczne , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji (przeprowadzonej w 2024 r) prz...

  • Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

    Jarosław

    • 290 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomość ma pow. 44 m2, mie...