• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzelno
  • Wiązowna
  • Siemianówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Domaszowice

(2)
  • Działka budowlana Domaszowice gm. Masłów
    1 / 5
    Działka budowlana Domaszowice gm. Masłów

    Domaszowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 184 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy o powierzchni 2184 m2 zlokalizowana w miejscowości Domaszowice. Wymiary działki: około 19 m x około 107 m. Dojazd do działki drogą grun...

  • Dom Domaszowice
    1 / 10
    Dom Domaszowice

    Domaszowice

    • 1 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt tel. [tel] Dom 225 m² z ogrodem i garażem | Domaszowice k. Kielc | po remoncie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej miejscowości Doma...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie do wynajmu w dobrej lokalizacji KSM ul. Śląska

    Kielce

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o powierzchni 47,5 m na ulicy Śląskiej KSM . Mieszkanie dwustronne z dwoma osobnymi pokojami , wygodną loggią oraz przestronną kuchnią. W skład lokalu wchodzi ta...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Wola Kopcowa

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, o pow. ok. 1000 m2 uzbrojoną, ogrodzoną, przy drodze asfaltowej, blisko przystanek i sklep, położ. w Woli Kopcowej. Odległość od Kielc ok. 7 km.

  • Mieszkanie Kielce ul.

    Kielce

    • 854 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Omega Estate realizuje marzenia! Tym razem o wyjątkowym apartamencie na zamkniętym osiedlu! Lokalizacja spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych. Zarówno tych, którzy pragną...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Domaniówka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Domaniówka

    Kielce

    • 517 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,39 m z dużym, nasłonecznionym tarasem i ogródkiem...

  • Dom Cedzyna

    Cedzyna

    • 919 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiam atrakcyjny dom na sprzedaż typu bliźniak o powierzchni 150 m położony na działce 500 m w Cedzynie, gm, Górno. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń,...

  • Dom Wola Kopcowa ul. Letniskowa

    Wola Kopcowa » ul. Letniskowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż Dom z basenem i jacuzzi Wola Kopcowa, obok Zalewu Cedzyna. Szukasz wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie luksus spoty...

  • Apartament typu studio 950 metrów od Uniwersytetu Neo Agat
    1 / 11
    Apartament typu studio 950 metrów od Uniwersytetu Neo Agat

    Kielce

    • 395 352 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament typu studio z możliwością sypialni - Neo Agat W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,68 m² z balkonem o powierzchni 6,63 m² w nowoczesnej inwestycji Neo Agat p...

  • Mieszkanie 76 m2 z tarasem, ogródkiem, parking
    1 / 14
    Mieszkanie 76 m2 z tarasem, ogródkiem, parking

    Kielce

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    ---Osiedle SŁONECZNA WOLA--- Słoneczna Wola to nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej w Woli Kopcowej – idealne miejsce dla rodzin szukających przestrzeni, spokoju i komfo...

  • NOWE>Bocianek>61,82 m2 > 3 POKOJE+2 BALKONY
    NOWE>Bocianek>61,82 m2 > 3 POKOJE+2 BALKONY

    Kielce

    • 513 106 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    C16 > III PIĘTRO > 61,82 M2 > WSCHÓD-ZACHÓD > BALKON 5,28 M2 + BALKON 13,36 M2 > 513 106 ZŁ > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji...

  • NOWE > Bocianek > 63,60 m2 > 3 POKOJE + BALKON
    NOWE > Bocianek > 63,60 m2 > 3 POKOJE + BALKON

    Kielce

    • 572 300 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    A40 PIĘTRO IV > 63,60 m2 > ZACHÓD-POŁUDNIE > BALKON 6,61 M2 > 572 400 zł > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewani...

  • NOWE>Bocianek>64,73m2>3 POKOJE+OGRÓD+TARAS+BALKON
    NOWE>Bocianek>64,73m2>3 POKOJE+OGRÓD+TARAS+BALKON

    Kielce

    • 537 259 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    C2 > PARTER > 64,73 M2 > WSCHÓD-PÓŁNOC-ZACHÓD > OGRÓD 5,67 M2 + TARAS 5,62 M2 + BALKON 22,50 M2 > 537 259 ZŁ > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parame...

  • 4-POKOJOWY APARTAMENT 74 m2  w sąsiedztwie lasu
    4-POKOJOWY APARTAMENT 74 m2 w sąsiedztwie lasu

    Kielce

    • 781 432 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE NR 2 Zapraszamy do zapoznania się  z prestiżową  inwestycją, zlokalizowaną na cieszącym się renomą kieleckim Stadionie Leśnym. W wielorodzinnym budynku z garażem w czę...

  • NOWE > Bocianek > 71,61 m2 > 4 POKOJE + BALKON
    NOWE > Bocianek > 71,61 m2 > 4 POKOJE + BALKON

    Kielce

    • 594 363 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    A11 > I PIĘTRO > 71,61 m2 > PÓŁNOC WSCHÓD > BALKON 10,64 m2 > 594 363 zł > 4 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewani...

  • NOWE>Bocianek>43,97m2> 2 POKOJE+TARAS+OGRÓD
    NOWE>Bocianek>43,97m2> 2 POKOJE+TARAS+OGRÓD

    Kielce

    • 378 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    A6 PARTER 43,97 m2 > POŁUDNIE > TARAS 4,14m2 + OGRÓD 4,60m2 > 378 142 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. >Miejsce w...

  • NOWE>Bocianek > 51,36 m2 > 2 POKOJE+OGRÓDEK+TARAS
    NOWE>Bocianek > 51,36 m2 > 2 POKOJE+OGRÓDEK+TARAS

    Kielce

    • 446 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    D43 > PARTER  51,36 M2  2 pokoje  WSCHÓD-POŁUDNIE  OGRÓDEK 17,02 M2 + TARAS 8,32 M2 446 800 zł   Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zd...

  • NOWE > Bocianek > 64,73 m2 > 3 POKOJE+ 2 BALKONY
    NOWE > Bocianek > 64,73 m2 > 3 POKOJE+ 2 BALKONY

    Kielce

    • 582 570 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    C17 > PIĘTRO IV > 64,73 M2 > WSCHÓD-ZACHÓD-PÓŁNOC > BALKON 5,55 M2 + BALKON 13,40 M2 > 582 570 ZŁ > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kol...

  • Mieszkanie Kielce Osiedle Świętokrzyskie
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Osiedle Świętokrzyskie

    Kielce

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka, osiedle Świętokrzyskie...

  • Plaza Tower II | 56,12 m² | klimatyzacja | garaż
    1 / 14
    Plaza Tower II | 56,12 m² | klimatyzacja | garaż

    Kielce

    • 803 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Plaza Tower II | 56,12 m² | klimatyzacja | garaż Dodatkowy opis (do 50 znaków): Nowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Opis ogłoszenia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności

    Kielce

    • 735 080 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz...

  • Działka Wola Kopcowa gm. Masłów
    1 / 11
    Działka Wola Kopcowa gm. Masłów

    Wola Kopcowa

    • 735 280 zł cena
    • 2 828 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana składająca się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2828 m2 , zlokalizowana w Woli Kopcowej, gm. Masłów,...

  • Działka leśna Wola Kopcowa gm. Masłów
    1 / 15
    Działka leśna Wola Kopcowa gm. Masłów

    Wola Kopcowa

    • 960 000 zł cena
    • 9 545 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 9545 m2, zlokalizowana w Woli Kopcowej, gm. Masłów. Dojazd drogą asfaltową + bezpośrednio drogą utwardzoną (p...

  • Mieszkanie Cedzyna gm. Górno
    1 / 14
    Mieszkanie Cedzyna gm. Górno

    Cedzyna

    • 640 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m2, zlokalizowane na parterze w apartamentowcu w Cedzynie koło Kielc. Mieszkanie nowoczesne, umeblowane i wyposażone, gotowe do w...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 579 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lok...

  • NOWE  Mieszkanie > 64,08 m2 +TARAS + OGRÓDEK
    1 / 11
    NOWE Mieszkanie > 64,08 m2 +TARAS + OGRÓDEK

    Kielce

    • 531 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w  STANIE DEWELOPERSKIM A3    -komunikacja 11,53 m2 -garderoba 1,85 m2 -łazienka 4,17 m2  -salon+kuchnia 19,76 m2  -sypialnia 10,81 m2  -pokój 8,10 m2  -pokój 8,10 m...

  • NOWE>Bocianek > 58,16 m2 > 3 POKOJE > BALKON
    NOWE>Bocianek > 58,16 m2 > 3 POKOJE > BALKON

    Kielce

    • 505 992 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    B37 > PIĘTRO IV > 58,16 M2 > WSCHÓD > BALKON 5,95 M2 > 505 992ZŁ > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewanie miejsk...

  • Mieszkanie Kielce Psie Górki
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Psie Górki

    Kielce

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: pokój o pow. ok. 20,01m2, kuchnia...

  • Mieszkanie Dąbrowa rynek pierwotny ul. Diamentowa

    Dąbrowa » ul. Diamentowa

    • 976 800 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m², położone na parterze w nowo budowanym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w malowniczej miejscowo...

  • Mieszkanie Kielce ul. Kwarciana

    Kielce » ul. Kwarciana

    • 988 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokoje 76 m² taras garaż Nowy BaranówekNa sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 4-pokojowy o pow. 76,16 m² z tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w h...

  • Mieszkanie Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 639 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone w zadbanej kamienicy w samym centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza - tuż obok deptaku, a jednocześnie zask...

  • Mieszkanie Kielce, Jagiellońska
    Mieszkanie Kielce, Jagiellońska

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b w...