• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Polanica-Zdrój
  • Kruszyn
  • Margonin
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Domaszowice

(1)
  • Dom Domaszowice
    1 / 10
    Dom Domaszowice

    Domaszowice

    • 1 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt tel. [tel] Dom 225 m² z ogrodem i garażem | Domaszowice k. Kielc | po remoncie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej miejscowości Doma...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom, Kamienica na sprzedaz, Kielce, ul. Sienkiewicza
    1 / 2
    Dom, Kamienica na sprzedaz, Kielce, ul. Sienkiewicza

    Kielce

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam 2/3 udziałów w kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Kielcach, ulica Sienkiewicza jest glowna ulica miasta. Budynek z 1928 roku posadowiony na działce o powierzchni ok 1400m k...

  • Kupię dom na raty

    Kielce

    • 4 294 967 295 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 39 045 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Kupię dom w formie notarialne raty, pierwsza rata 20 000 tyś. a następne po 2500 tyś.

  • Dom Kielce Podkarczówka ul. Podklasztorna

    Kielce » Podkarczówka » ul. Podklasztorna

    • 1 699 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u Nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom wielorodzinny z lokalem użytkowym, położony na ogrodzonej posesji w doskonałej lokalizacji. Osiedle...

  • Dom Kielce Czarnów ul. Mleczna

    Kielce » Czarnów » ul. Mleczna

    • 795 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom zlokalizowany w Kielcach, w dzielnicy Czarnów, przy ulicy Mlecznej. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, w pobliżu znajduj...

  • Dom Kielce Łazy, Kaczowa
    1 / 15
    Dom Kielce Łazy, Kaczowa

    Kielce

    • 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu na ul. Kaczowej Łazy . Dom z poddaszem użytkowym i dużą działką, położony w spokojnej dzielnicy Ki...

  • Dom Kielce Nowy Folwark ul. Otrocz

    Kielce » Nowy Folwark » ul. Otrocz

    • 699 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bliźniak położny przy ul. Otrocz w wschodniej części Kielc. Dom wybudowany w 2013r., położony na działce 600m2. Na powierzchnia 150m2 składają się: Parter: - 2...

  • Dom Kielce Niewachlów ul. Wilka Kruszelnickiego

    Kielce » Niewachlów I » ul. Kruszelnickiego

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa okazja! Funkcjonalny dom wolnostojący w spokojnej okolicy Kielc idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący położony w malownicze...

  • Dom Cedzyna

    Cedzyna

    • 919 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiam atrakcyjny dom na sprzedaż typu bliźniak o powierzchni 150 m położony na działce 500 m w Cedzynie, gm, Górno. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń,...

  • Dom Wola Kopcowa ul. Letniskowa

    Wola Kopcowa » ul. Letniskowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż Dom z basenem i jacuzzi Wola Kopcowa, obok Zalewu Cedzyna. Szukasz wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie luksus spoty...

  • Sprzedam przestronny dom z garażem w mieście
    1 / 16
    Sprzedam przestronny dom z garażem w mieście

    Kielce

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży Nieruchomość położona w Kielcach przy ulicy Batalionów Chłopskich 275 zabudowana domem mieszkalnym o pow. 136m² (dwie kondygnacje po 68m² plus podpiwniczenie i p...

  • Sprzedam dom
    1 / 12
    Sprzedam dom

    Kielce

    • 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży dom w Kielcach przy ulicy Kaczowej, dzielnica Łazy na działce 2806 m2 idealnej na działalność gospodarczą. Woda ze studni głębinowej (sieć miejska ok. 80m od działki)...

  • Dom Kielce Zalesie
    1 / 15
    Dom Kielce Zalesie

    Kielce

    • 780 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 (całkowitej około 220 m2) zlokalizowany na działcę o powierzchni 572 m2 w Kielcach przy ul. Zalesie. Dom składa się z 3 kondygn...

  • Dom w Kielcach na sprzedaż
    1 / 9
    Dom w Kielcach na sprzedaż

    Kielce

    • 459 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 70m², położony przy ulicy Laskowej w Kielcach, zaledwie 5 min od centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zielonej działce...

  • Dom Kielce Ostra Górka
    1 / 12
    Dom Kielce Ostra Górka

    Kielce

    • 859 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 119,5 m2 (pow. mieszkalna 84,96 m2) . Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Ostra Górka, zaledwie kilka m...

  • sprzedam nieruchomosc w centrum kielc
    1 / 4
    sprzedam nieruchomosc w centrum kielc

    Kielce

    • 3 000 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam bezposrednio -bez agencji nieruchomosci 4 kodgnacyjny budynek w centrum kielc .obok jest szpital miejski i galeria handlowa. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchom...

  • Dom Kielce Dąbrowa
    1 / 9
    Dom Kielce Dąbrowa

    Kielce

    • 899 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą:...

  • Dom Kielce Zagórze, Prosta
    1 / 15
    Dom Kielce Zagórze, Prosta

    Kielce

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna PCV. Ogr...

  • Dom Kielce Centrum, Wspólna
    Dom Kielce Centrum, Wspólna

    Kielce

    • 6 200 000 zł cena
    • 1 541 m2 powierzchnia
    • 4 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. użytkowej 1541,...

  • Dom Kielce Pakosz, Zagonowa
    1 / 13
    Dom Kielce Pakosz, Zagonowa

    Kielce

    • 550 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116,06 m2 , (całkowitej ok. 188 m2), zlokalizowany przy ul. Zagonowej w dzielnicy Pakosz w Kielcach , położony na działce o powierzchni 646 m2...

  • Dom Kielce Pod Telegrafem
    1 / 6
    Dom Kielce Pod Telegrafem

    Kielce

    • 1 670 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. ok. 320,20m2 zlokalizowany w Kielcach w cichej, zielonej dzielnicy Pod Telegrafem. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: na parterze:...

  • Dom Kielce Pod Telegrafem
    1 / 15
    Dom Kielce Pod Telegrafem

    Kielce

    • 950 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni użytkowej ok. 117 m2 , (pow. całkowita ok. 172 m2), zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Pod Telegr...

  • Dom Kielce Ostra Górka
    Dom Kielce Ostra Górka

    Kielce

    • 699 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. około 98,7 m2 (pow. zabudowy ok. 116,3 m2) zlokalizowany na działce o pow. 437 m2 w dzielnicy Ostra Górka. Budynek w pierwszej linii zab...

  • Dom Kielce Pod Dalnią
    1 / 15
    Dom Kielce Pod Dalnią

    Kielce

    • 1 260 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 250 m2 (całkowitej 300 m2), na działce o powierzchni 507 m2 zlokalizowany w Kielcach na os. Pod Dalnią. Dom składa się z 3 kondygnacji...

  • Dom Kielce KSM, Sandomierska
    1 / 13
    Dom Kielce KSM, Sandomierska

    Kielce

    • 1 040 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 250 m2 w Kielcach na os. KSM. Segment składa się z: Parter :...

  • Dom na Osiedlu Barwinek Kielce Do Negocjacji!
    1 / 15
    Dom na Osiedlu Barwinek Kielce Do Negocjacji!

    Kielce

    • 1 590 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na Osiedlu Barwinek w Kielcach. Szczegóły nieruchomości: -Powierzchnia działki: 959 m² - idea...

  • Dom 176 m² z garażem i tarasem – Kielce, Zalesie
    1 / 11
    Dom 176 m² z garażem i tarasem – Kielce, Zalesie

    Kielce

    • 1 199 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy 176 m² z garażem i tarasem – Kielce, Zalesie Biuro Nieruchomości CkDom prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu o powierzchni 1...

  • Dom Kielce ul. Saperów

    Kielce » ul. Saperów

    • 1 150 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domów jednorodzinnych i szeregowych w Kielcach, Osiedle Ostra Górka w pobliżu ulicy Andersa.Dom położony jest...

  • Dom Kielce rynek pierwotny ul. Chabrowa

    Kielce » ul. Chabrowa

    • 545 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowo powstającego domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 128 m², zlokalizowanego przy ul. Chabrowej na nowo budowanym osiedlu w Kielcach.Inw...

  • Dom Kielce ul. Wybraniecka

    Kielce » ul. Wybraniecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Baranówek przy ul. Wybranieckiej w Kielcach. Budynek wybudowany w 2000 roku, solidnie...

  • Dom Kielce Białogon ul. Zgórska

    Kielce » Białogon » ul. Zgórska

    • 2 300 000 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prestiż, przestrzeń i bliskość natury - Rezydencja na obrzeżach miasta.Szukasz azylu, który łączy luksusową przestrzeń z kojącym spokojem, a jednocześnie pozwala pozostać w zasięgu...