• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Praszka

(3)
  • Budynek usługowo-handlowo-magazynowy w Praszce
    1 / 6
    Budynek usługowo-handlowo-magazynowy w Praszce

    Praszka

    • 2 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam budynek usługowo-handlowo-magazynowy wraz z dużą działką w Praszce. Budynek ma okoł...

  • Sprzedam mieszkanie w bloku
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w bloku

    Praszka

    • 262 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie jest jasne, suche i ciepłe. Latem przed upałem chronią metalowe rolety zewnętrzne zamontowane we wszystkich o...

  • Dom Praszka
    1 / 12
    Dom Praszka

    Praszka

    • 359 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Housestate prezentuje dom na sprzedaż w samym centrum Praszki! Na sprzedaż dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym, idealny zarówno dla rodziny, jak i pod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam 4ha gruntów rolnych klasy IV

    Pątnów

    • 280 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka z możliwością zabudowy w Pątnowie pow. Wieluń

  • Działka Jaworzno Bankowe

    Jaworzno Bankowe

    • 11 826 000 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bank...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Kluczbork

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom do remontu na dużej działce Kowale Praszka

    Kowale

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Mieszkanie Kluczbork ul. Mickiewicza

    Kluczbork » ul. Mickiewicza

    • 499 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłączność oferty! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy w samym sercu Kluczborka. Nieruchomość wyróżnia ciekawa architektura, atrak...

  • Na Sprzedaż mieszkanie 3 pok, pow. 80 m2, Byczyna

    Byczyna

    • 295 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się z trzech...

  • Pomieszczenie 13m2 Kluczbork 50% rabatu na 3 miesiące
    1 / 2
    Pomieszczenie 13m2 Kluczbork 50% rabatu na 3 miesiące

    Kluczbork

    • 300 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal położony na piętrze biurowca w spokojnej okolicy przy ulicy Pułaskiego. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Rynku. Do nieruchomości należy parking. Lokal wyposażony w a...

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Nieruchomość - Kluczbork

    Kluczbork

    • 13 390 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 3/56 udziału prawa własności w nieruchomoś...

  • Lokal mieszkalny - Kluczbork

    Kluczbork

    • 146 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 2 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności do lokalu mieszkalnego ozn...

  • SPRZEDAM STACJĘ PALIW W KOCHŁOWICACH
    1 / 13
    SPRZEDAM STACJĘ PALIW W KOCHŁOWICACH

    Kochłowice

    • 225 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Stację Paliw. Lokalizacja: Kochłowice, gmina Byczyna, powiat Kluczborski. Rodzaje paliw: *ON-zbiornik 2-płaszczowy po modernizacji pojemność 10m3 *PB95-zbiornik 2-płaszczo...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Chudoba

    Chudoba

    • 21 150 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży 4/6 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalnoś...

  • Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko
    1 / 16
    Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko

    Ożarów

    • 590 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 222,12 m² na dużej działce 5988 m² – Ożarów, blisko Wielunia. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 222,12 m², położony na dużej i ustawnej działce 5988 m² w...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 36,80 m², Kluczbork

    Kluczbork

    • 153 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: Spółdzielcze prawo do lokalu mieszkaln...

  • Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce
    Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce

    Kluczbork

    • 285 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny – wejścia do wszystkich pomieszczeń z korytarza...