• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kowale

(1)
  • Dom do remontu na dużej działce Kowale Praszka

    Kowale

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr

Wieluń

    • 0 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Wydzierżawię grunty orne za darmo w Wieluniu na ul. granicznej o powierzchni 2.5 ha Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • 1 / 3
    Sprzedam 4ha gruntów rolnych klasy IV

    Pątnów

    • 280 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka z możliwością zabudowy w Pątnowie pow. Wieluń

  • Działka Jaworzno Bankowe

    Jaworzno Bankowe

    • 11 826 000 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bank...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Energooszczędny SmartDom

    Wieluń

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wieluń

    • 590 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka przemysłowo-budowlana Wieluń
    Działka przemysłowo-budowlana Wieluń

    Wieluń

    • 1 050 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę budowlano- przemysłową w Wieluniu przy ulicy Częstochowskiej. Działka w pełni uzbrojona. Cena do negocjacji. Bez pośredników.

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Na Sprzedaż mieszkanie 3 pok, pow. 80 m2, Byczyna

    Byczyna

    • 295 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się z trzech...

  • Działka budowlana Wieluń Stare Sady
    Działka budowlana Wieluń Stare Sady

    Wieluń

    • 215 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Wieluniu znajdujące się pomiędzy ulicami Częstochowską, a Graniczną. Działki uzbrojone w prąd. Cena do negocjacji. Bez pośredników!

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Działka rolna z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Działka rolna z warunkami zabudowy

    Wierzchlas

    • 140 000 zł cena
    • 6 158 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA 0,6 HA W WIERZCHLASIE – IDEALNA POD BUDOWĘ DOMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona przy ul. Piechowskiej w Wierzchlasie. Woj. Łódzkie ,10 km od Wielunia. Parametry...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Chudoba

    Chudoba

    • 21 150 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży 4/6 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalnoś...

  • Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko
    1 / 16
    Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko

    Ożarów

    • 590 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 222,12 m² na dużej działce 5988 m² – Ożarów, blisko Wielunia. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 222,12 m², położony na dużej i ustawnej działce 5988 m² w...

  • Dom Praszka
    1 / 12
    Dom Praszka

    Praszka

    • 359 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Housestate prezentuje dom na sprzedaż w samym centrum Praszki! Na sprzedaż dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym, idealny zarówno dla rodziny, jak i pod...

  • Sprzedam mieszkanie w bloku
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w bloku

    Praszka

    • 262 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie jest jasne, suche i ciepłe. Latem przed upałem chronią metalowe rolety zewnętrzne zamontowane we wszystkich o...

  • Lokal mieszkalny - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 25 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 10:30 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mie...

  • Lokal mieszkalny - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 67 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 1 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 9:00 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mies...

  • Lokal mieszkalny - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 66 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 12:00 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mie...

  • Mieszkanie - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 23 700 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 13:30 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mie...

  • Mieszkanie - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 27 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 9:00 zostanie przeprowadzony czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu m...

  • Mieszkanie - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 23 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 10:30 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mi...

  • Nieruchomość - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 140 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 1 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 12:00 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mi...

  • Budynek usługowo-handlowo-magazynowy w Praszce
    1 / 6
    Budynek usługowo-handlowo-magazynowy w Praszce

    Praszka

    • 2 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam budynek usługowo-handlowo-magazynowy wraz z dużą działką w Praszce. Budynek ma okoł...

  • na sprzedaż mieszkanie do remontu
    na sprzedaż mieszkanie do remontu

    Wieluń

    • 320 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na os. Wyszyńskiego w bardzo dobrej lokalizacji. Stan prawny w pełni ur...

  • Syndyk sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkalnego, Wieluń, oś. Wyszyńskiego - 80
    Syndyk sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkal...

    Wieluń

    • 318 160 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt LD1M/GUp-s/35/2026...