• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Krzepice

(1)
  • Wynajmę lokal komercyjny

    Krzepice

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę lokal około 80 m2 handlowo/usługowy znajdujący się przy ul. Dąbrowskiego w Krzepicach. Lokal posada dwa osobne wejścia od ulicy oraz duże okna. Można wyodrębnić dwa osobn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Koski Drugie

    • 899 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom sprzedaż pow. 270 m2, dz. 4,5 ar Dębie

    Dębie » ul. Młyńska

    • 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice . Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kon...

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Zawady, domek letniskowy
    1 / 15
    Zawady, domek letniskowy

    Zawady

    • 72 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam zbudowany z cegły domek letniskowy o powierzchni 20 m2 w Zawadach gm. Popów (w pobliżu Częstochowy). Znajduje się on wśród sosnowego lasu na terenie ogrodzonego ośrodka Wi...

  • ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!
    1 / 9
    ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!

    Kłobuck

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny nowy dom SSZ w Kłobucku. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,a jednoczesnie blisko centrum. Cena 650 tyś. Kontakt [tel]

  • Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego
    Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego

    Kłobuck

    • 499 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowa inwestycja, Dom wolnostojący, Zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodz...

  • Nieruchomość zabudowana - Wręczyca Wielka

    Wręczyca Wielka

    • 115 932 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/3 udziału w nieruchomości gruntowej zabu...

  • Dom Waleńczów gm. Opatów
    Dom Waleńczów gm. Opatów

    Waleńczów

    • 220 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 130 m | duża działka 1280 m | garaż | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni...