• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Krzepice

(1)
  • Krzepice | Duża działka inwestycyjna
    1 / 7
    Krzepice | Duża działka inwestycyjna

    Krzepice

    • 688 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki z przeznaczeniem przemysłowym w Krzepicach (woj. śląskie). Ta działka to idealna okazja dl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Lipie

    Lipie

    • 127 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna w miejscowości Lipie gm. Dąbrowa Zielona, złożona z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,27ha. Szerokość 34,73 m. Objęta MPZP określającym przeznaczenie jako...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Długi Kąt

    Długi Kąt

    • 120 000 zł cena
    • 4 555 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Opis Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną, zlokalizowaną w Długim Kącie (gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki).Nieruchomość posiada numer ewidencyjny 504/1 i położona jes...

  • 1 / 2
    Działki budowlane

    Zawady

    • 75 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania 3 działki budowlane w miejscowości Zawady gm Popów. Każda z nich ma dostęp do drogi wewnętrznej biegnącej od ulicy Piwnej. Media w drodze. Cicha i spokojna okolic...

  • Działka Jaworzno Bankowe

    Jaworzno Bankowe

    • 11 826 000 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bank...

  • Działka w miejscowości Popów

    Popów

    • 175 000 zł cena
    • 37 010 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną wśród zabudowy, rolno-budowlaną w Popowie, w powiecie Kłobuck Teren płaski. Droga utwardzona. media woda i prąd w d...

  • Lindów k. Mszczonowa pięknie położona działka!

    Lindów

    • 2 000 000 zł cena
    • 87 400 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna Lindów gm. Mszczonów Pięknie położona działka rolna o powierzchni 8.74 ha., zlokalizowana w prężnie rozwijającej się gminie Mszczonów, woj. mazowieckie. Teren o wy...

  • Działka usługowa Kłobuck Zagórze
    1 / 8
    Działka usługowa Kłobuck Zagórze

    Kłobuck

    • 1 746 200 zł cena
    • 17 462 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka komercyjna położona w strefie przemysłowej , woda prąd, kanał sanitarny w ulicy Część działki o wymiarach 5mx 71m stanowi wewnętrzną drogę dojazdową Działka nie jest o...

  • Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż
    1 / 12
    Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż

    Lipie

    • 100 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wymiarowe działki położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kasztanowej w Lipiu. Działki zlokalizowane w pobliżu zabudowy jednorodzinnej, co sprawia że jest to ideal...

  • Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck
    1 / 6
    Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck

    Kłobuck

    • 529 000 zł cena
    • 4 972 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej i spokojnej okolicy w Kłobucku, w części Smugi. Ta przestronna nieruchom...

  • tania działka siedliskowa
    1 / 3
    tania działka siedliskowa

    Izbiska

    • 94 000 zł cena
    • 12 490 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Tania działka z prawem zabudowy.

  • Działka ROD z ogromnym potencjałem
    1 / 9
    Działka ROD z ogromnym potencjałem

    Panki

    • 32 500 zł cena