• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Krzepice

(1)
  • Krzepice | Duża działka inwestycyjna
    1 / 7
    Krzepice | Duża działka inwestycyjna

    Krzepice

    • 688 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki z przeznaczeniem przemysłowym w Krzepicach (woj. śląskie). Ta działka to idealna okazja dl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka budowlana
    działka budowlana

    Częstochowa

    • 155 000 zł cena
    • 732 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Częstochowa, ul. Zawilcowa , działka nr 5 – 730 m² (szer. 22 m, dł. 32m) ; cena – 155 tys. zł./do negocjacji Aktualna mapa do celów projektowych Aktualna decyzja o warunkach zabud...

  • Działka Gorzelnia

    Gorzelnia

    • 220 000 zł cena
    • 2 294 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Gorzelnia w gminie Blachownia. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jed...

  • 1 / 2
    Działki budowlane

    Zawady

    • 75 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania 3 działki budowlane w miejscowości Zawady gm Popów. Każda z nich ma dostęp do drogi wewnętrznej biegnącej od ulicy Piwnej. Media w drodze. Cicha i spokojna okolic...

  • dzialka budowlana
    dzialka budowlana

    Krzeczów

    • 60 000 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. .Dojazd droga asfalt...

  • Sprzedam działkę budowlana
    Sprzedam działkę budowlana

    Sadów

    • 135 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubliniec-Sadów ul. Cesarska Górka Sprzedam działkę budowlano rolną pow. około 2200 m2. Wymiary działki : 16,74 x 200,0 m w tym budowlanej około 800 m2 Działka znajduje się w odle...

  • PÓŁNOC, KLONOWICZA, 2 000-10 400 M2, MPZP-MN, MEDIA, ASFALT
    PÓŁNOC, KLONOWICZA, 2 000-10 400 M2, MPZP-MN, MEDIA, ASFALT

    Częstochowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA/-KI POD REZYDENCJĘ, ROZLEGŁY PARTEROWY DOM Z OGRODEM ... OD 2 000 DO 10 400 M2, MPZP-MN, PEŁNE MEDIA, ASFALT, OŚWIETLENIE MIEJSKIE, CENA: OD 500 ZŁ/M2 - CZĘSTOCHOWA PÓŁNOC,...

  • Działka Gorzelnia gm. Blachownia
    1 / 5
    Działka Gorzelnia gm. Blachownia

    Gorzelnia

    • 220 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej przy ul Wielkoborskiej w Gorzelni Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1371...

  • Działka budowlana Częstochowa Lisiniec
    1 / 2
    Działka budowlana Częstochowa Lisiniec

    Częstochowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 951 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlano inwestycyjną położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Działka położona przy ulicy asfaltowej z dostępem do wszystkich mediów, wo...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 10
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 112 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 215 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2 mediami w ulicy - prąd, w...

  • Działka Gorzelnia gm. Blachownia
    1 / 7
    Działka Gorzelnia gm. Blachownia

    Gorzelnia

    • 360 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej o pow. 2984 m2 położonej na pograniczu Częstochowy i Gorzelni Nowej do Centrum Częstochowy 10 minut. D...

  • Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska
    1 / 11
    Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska

    Wygoda

    • 219 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana wygoda 71, gm. Konopiska Na sprzedaż działka budowlana 1889 m², szeroka ok 17m2, ogrodzona Na działce dom drewniany oraz garaż murowany ponadto studnia...

  • Działka Szarlejka gm. Wręczyca Wielka
    1 / 10
    Działka Szarlejka gm. Wręczyca Wielka

    Szarlejka

    • 1 700 000 zł cena
    • 16 642 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę inwestycyjną - Częstochowa / Szarlejka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,7 ha (17 000 m2), położona na pograniczu Częstochowy i Szarlejki. Sze...

  • Działka Częstochowa Mirów ul.

    Częstochowa » Mirów

    • 200 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na ziemi - Częstochowa, MirówCzasem marzenia o domu zaczynają się nie od dachu, ale… od kawałka ziemi, na którym można go postawić dokładnie tak, jak sobie to wymarzy...

  • Działka budowlana Częstochowa Wyczerpy Górne
    1 / 10
    Działka budowlana Częstochowa Wyczerpy Górne

    Częstochowa

    • 355 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w idealnej lokalizacji, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz lasu 10 minut samochodem od centrum Częstochowy. Media w...

  • Działka budowlana Częstochowa Rząsawy
    1 / 15
    Działka budowlana Częstochowa Rząsawy

    Częstochowa

    • 234 960 zł cena
    • 3 916 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod niewielki dom na dużej działce w sąsiedztwie luźnej zabudowy lub działki pod działalność z doskonałym dojazdem do Częstochowy to zapraszamy! Mam do zaofer...

  • Działka Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 155 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do d...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 5
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 298 900 zł cena
    • 10 059 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania wyjątkowa działka budowlano rolna w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki około 1ha z czego około 3000m2...

  • Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²
    1 / 3
    Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²

    Sadów

    • 198 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m² położona na "górce" z widokiem w kierunku Lublińca przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do mediów: prąd, woda i...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drogach asfaltowych, uzbrojona, woda, kanalizacja w drodze. Powierzchnia 4403 m² Szerokość 28 m Długość...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż
    1 / 12
    Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż

    Lipie

    • 100 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wymiarowe działki położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kasztanowej w Lipiu. Działki zlokalizowane w pobliżu zabudowy jednorodzinnej, co sprawia że jest to ideal...

  • Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie

    Konradów

    • 95 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, woda, gaz w drodze. Działka ma wydaną wz, droga wewnętrzna jest w 1/5 własności, powierzchnia 985m2 Prąd na działce! Dzialka znajduje się w miejscowości...

  • syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    syndyk sprzeda udział w działce

    Częstochowa

    • 1 267 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda udział 6/640 w nieruchomości niezabudowanej – działka gruntu nr 5/2 o pow. 0,0640 ha, KW nr CZ1C/00095083/9, położona w Częstochowie prz...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Krzeczów

    • 70 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. Dojazd droga asfalto...

  • Działka 1300 m² z pozwoleniem i przyłączem – gotowa pod dom!
    1 / 7
    Działka 1300 m² z pozwoleniem i przyłączem – gotowa pod dom!

    Mokre

    • 59 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1300 m² – Mokre, gm. Siemkowice | gotowe do budowy Na sprzedaż 2 działki budowlane po 1200 m² w miejscowości Mokre. Spokojna, zielona okolica – idealna pod dom, z...

  • Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska

    Wygoda

    • 268 660 zł cena
    • 2 828 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2828m , położona w miejscowości Kijas, gmina Konopiska, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od Częstochowy. Jej dużym...

  • Działki budowlane Mirów/ Częstochowa
    1 / 2
    Działki budowlane Mirów/ Częstochowa

    Częstochowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży 9 działek budowlanych w dzielnicy Mirów w Częstochowie. Powierzchnie działek: od 1000m² do 1354m² głębokość: 30m Wydane warunki zabudowy. Media w drodze wewnętrzn...

  • Działka rolno- budowlana
    1 / 7
    Działka rolno- budowlana

    Zalesiaki

    • 38 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam do sprzedania działka o szerokośći 18 m i długości 35 metrów na tą chwilę jest ujęta w MPZP , ale nie jest przekształcona na działkę budowlaną wystarczy, że kupiec złoży wni...

  • Działka z projektem domu.
    1 / 6
    Działka z projektem domu.

    Częstochowa

    • 400 900 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro MARSYLA Nieruchomości prezentuje działkę z gotowym projektem na dom. Działka o powierzchni 1055 m2 ma szerokość 20 m, znajduje się na osiedlu Stradom - Dźbów, przy ul. Pana...