• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Panki

(1)
  • Działka ROD z ogromnym potencjałem
    1 / 9
    Działka ROD z ogromnym potencjałem

    Panki

    • 32 500 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Duża działka ROD 20 min od Częstochowy. Działka położona 2 min pieszo od zalewu. Utrzymanie na tą chwile to około 300 zł za rok. Działka jest duża ma około 425 metrów kwadratowyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Lipie

    Lipie

    • 127 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna w miejscowości Lipie gm. Dąbrowa Zielona, złożona z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,27ha. Szerokość 34,73 m. Objęta MPZP określającym przeznaczenie jako...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Długi Kąt

    Długi Kąt

    • 120 000 zł cena
    • 4 555 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Opis Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną, zlokalizowaną w Długim Kącie (gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki).Nieruchomość posiada numer ewidencyjny 504/1 i położona jes...

  • Działka Jaworzno Bankowe

    Jaworzno Bankowe

    • 11 826 000 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bank...

  • Nowa, niższa cena! Blachownia, ul. Piastów

    Blachownia

    • 220 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zabudowana i zadbana działka położona w przyjaznej okolicy, 2km od centrum Blachowni a 1km od stawu. Posiada dostęp do wszystkich mediów, internetu. Przebiega przez nią strumyk, kt...

  • Działka Szarlejka gm. Wręczyca Wielka
    1 / 10
    Działka Szarlejka gm. Wręczyca Wielka

    Szarlejka

    • 1 700 000 zł cena
    • 16 642 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę inwestycyjną - Częstochowa / Szarlejka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,7 ha (17 000 m2), położona na pograniczu Częstochowy i Szarlejki. Sze...

  • Działka usługowa Kłobuck Zagórze
    1 / 8
    Działka usługowa Kłobuck Zagórze

    Kłobuck

    • 1 746 200 zł cena
    • 17 462 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka komercyjna położona w strefie przemysłowej , woda prąd, kanał sanitarny w ulicy Część działki o wymiarach 5mx 71m stanowi wewnętrzną drogę dojazdową Działka nie jest o...

  • Działka siedliskowa Blachownia Ostrowy
    1 / 3
    Działka siedliskowa Blachownia Ostrowy

    Blachownia

    • 99 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    do sprzedania działka w Blachowni przy ul Konopnickiej Działka nie posiada Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ani Warunków Zabudowy Powierzchnia działki 3000m2 s...

  • Działka Blachownia Błaszczyki
    1 / 8
    Działka Blachownia Błaszczyki

    Blachownia

    • 218 010 zł cena
    • 2 051 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża atrakcyjna działka w Blachowni , obręb Błaszczyki . Położona w strefie spokoju i zieleni , niespełna 13 km od centrum Częstochowy. Dogodne miejsce na niestandardowy do...

  • Krzepice | Duża działka inwestycyjna
    1 / 7
    Krzepice | Duża działka inwestycyjna

    Krzepice

    • 688 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki z przeznaczeniem przemysłowym w Krzepicach (woj. śląskie). Ta działka to idealna okazja dl...

  • Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż
    1 / 12
    Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż

    Lipie

    • 100 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wymiarowe działki położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kasztanowej w Lipiu. Działki zlokalizowane w pobliżu zabudowy jednorodzinnej, co sprawia że jest to ideal...

  • Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck
    1 / 6
    Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck

    Kłobuck

    • 529 000 zł cena
    • 4 972 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej i spokojnej okolicy w Kłobucku, w części Smugi. Ta przestronna nieruchom...

  • Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie

    Konradów

    • 95 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, woda, gaz w drodze. Działka ma wydaną wz, droga wewnętrzna jest w 1/5 własności, powierzchnia 985m2 Prąd na działce! Dzialka znajduje się w miejscowości...