• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Olesno

(1)
  • Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.

    Olesno

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Cena podlega negocjacji. Zamiast wynajmować – zacznij spłacać swoje. Mieszkanie 36,7 m² – ul. Kościuszki, Olesno Płacisz za wynajem i co miesiąc oddajesz pieniądze właścicielowi?...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Turawa

    • 420 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Turawa

    • 239 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kluczbork ul. Mickiewicza

    Kluczbork » ul. Mickiewicza

    • 499 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłączność oferty! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy w samym sercu Kluczborka. Nieruchomość wyróżnia ciekawa architektura, atrak...

  • Mieszkanie Jełowa ul. Młyńska

    Jełowa » ul. Młyńska

    • 330 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 OFERTA TAK...

  • Na Sprzedaż mieszkanie 3 pok, pow. 80 m2, Byczyna

    Byczyna

    • 295 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się z trzech...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w mieszkaniu 52,40 m², Ozimek

    Ozimek

    • 40 716 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udział 1/2 w prawie własności do lokalu mi...

  • Lokal mieszkalny - Kluczbork

    Kluczbork

    • 146 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 2 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności do lokalu mieszkalnego ozn...

  • 1 / 2
    OZIMEK Jesionowe Zacisze - mieszkanie

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 579 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu.Komfortowe mieszkania został...

  • OZIMEK Jesionowe Zacisze - 64 m2 - 3 pokoje

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jedyne takie miejsce w Ozimku!Jesionowe Zacisze – komfort, natura i nowoczesność w jednym!Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślan...

  • Mieszkanie na parterze 54m, 2 pokoje, piwnica, garaż.
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze 54m, 2 pokoje, piwnica, garaż.

    Wołczyn

    • 249 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne 54m², 2 pokoje. Parter, GARAŻ pod oknem – Wołczyn, ul. Leśna Opis: Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze w sp...

  • Sprzedam mieszkanie w bloku
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w bloku

    Praszka

    • 262 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie jest jasne, suche i ciepłe. Latem przed upałem chronią metalowe rolety zewnętrzne zamontowane we wszystkich o...

  • Lokal mieszkalny - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 25 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 10:30 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mie...

  • Lokal mieszkalny - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 67 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 1 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 9:00 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mies...

  • Lokal mieszkalny - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 66 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 12:00 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mie...

  • Mieszkanie - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 23 700 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 8 kwietnia 2026 r., o godz. 13:30 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mie...

  • Mieszkanie - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 27 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 9:00 zostanie przeprowadzony czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu m...

  • Mieszkanie - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 23 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 1 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 10:30 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mi...

  • Nieruchomość - Parzymiechy

    Parzymiechy

    • 140 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 1 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Zarząd Województwa Śląskiego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 12:00 zostanie przeprowadzony piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mi...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 36,80 m², Kluczbork

    Kluczbork

    • 153 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: Spółdzielcze prawo do lokalu mieszkaln...

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...

  • Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce
    Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce

    Kluczbork

    • 285 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny – wejścia do wszystkich pomieszczeń z korytarza...

  • Mieszkanie Byczyna blok 2 pokoje
    1 / 7
    Mieszkanie Byczyna blok 2 pokoje

    Byczyna

    • 1 234 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadam do wynajęcia ładne mieszkanie w Byczynie 2 pokoje.Blok,mili sąsiedzi,dużo miejsc parkingowych obok.Niskie koszty .Mieszkanie po remoncie:nowa kuchnia,sprzęt AGD itd.Umowa...