• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łęki Dolne
  • Rychwałd
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kluczbork

(1)
  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Kluczbork

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom do remontu na dużej działce Kowale Praszka

    Kowale

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom Kup

    Kup

    • 820 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DLA RODZIN DWUPOKOLENIOWYCH, POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, MOŻLIWOŚĆ PODNAJEMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona na zagospodar...

  • Dom na sprzedaż lub zamianę

    Smardy Górne

    • 899 999 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 160 m² z fotowoltaiką i pompą ciepła – gotowy do zamieszkania – 5 km od Kluczborka Przed polaczeniem najpierw proszę o smsa- oddzwonię Smardy Górne, woj. opolskie P...

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Świerczów

    • 585 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    A.Z. Gwarancja
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kup ul. Polna

    Kup » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa...

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Dom Jełowa ul. Młyńska

    Jełowa » ul. Młyńska

    • 330 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 OFERTA TAKŻE...

  • LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką
    1 / 7
    LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką

    Leśna

    • 240 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w trakcie budowy zaawansowanie około 90% , istnieje możliwość dokończenia budowy zgodnie z życzeniem . Powierzchnia zabudowy 35 m2 parter i 25 m2 antresola na podd...

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Chudoba

    Chudoba

    • 21 150 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży 4/6 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalnoś...

  • Dobrzeń Wielki dom o pow. ok 200m2

    Dobrzeń Wielki

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący i pięknym ogrodem w miejscowości Dobrzeń Wielki.Usytuowany na działce o powierzchni 0,0917 ha. Budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem, każda z tr...

  • NOWY DOM JEDNORODZINNY – Nowa Schodnia k. Ozimka

    Nowa Schodnia

    • 721 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu premium położonego w malowniczej miejscowości Nowa Schodnia (gmina Ozimek, woj. opolskie). Budynek jest w pełni wyko...

  • Szczedrzyk, Dom 100 m2 z potencjałem w centrum

    Szczedrzyk

    • 355 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej, zielonej i dobrze usytuowanej działce o powierzchni 988 m², w miejscowości Szczedrzyk (gmina Ozi...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • Dylaki, nowy dom stan surowy, piękna okolica

    Dylaki

    • 550 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m² znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.Efekto...

  • Dom wolnostojący, stawy, wędzarnia -duża działka

    Jedlice

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 !Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych (idealny na schowek)NIeruchomość wykonana z soli...

  • Rezydencja / Obiekt inwestycyjny 460 m² | Schodnia

    Schodnia

    • 1 350 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m², położona na działce 1600 m² w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich.Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 20...

  • Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,
    1 / 16
    Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,

    Domaszowice

    • 499 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu połowy domu składającego się z bezczynszowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 96 m2 mieszczącego się w jednej z malowniczych miejscowości gminy Domaszowice. Lo...

  • Dom Bliźniak - Szczedrzyk gmina Ozimek

    Szczedrzyk

    • 699 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w miejscowości Szczedrzyk . Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni, lasów, w pobliżu luź...

  • Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro

    Łubniany

    • 1 450 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 208 m² oraz pow. całkowitej 269 m². Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 720 m². Nieruchomość posiada o...

  • Dom Kotórz Mały gm. Turawa
    Dom Kotórz Mały gm. Turawa

    Kotórz Mały

    • 1 280 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom zlokalizowany na nieabsorbującej działce o powierzchni 7,99 arów w jednej z bardziej pożądanej lokalizacji - Kotórz Mały w odległości ok. 6 km od granic Opola Dom skład...

  • Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki
    Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki

    Kup

    • 549 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany na podstawie projektu Dom w kocankach. Budynek położony jest w miejscowości Kup...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej,Łubniany,Opolskie

    Łubniany » ul. Dworcowa

    • 920 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m², położony w miejscowości Łubniany, woj opolskie, 14 km od centrum...

  • Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!
    Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z działką w miejscowości Sadogóra (woj. Wielkopolskie). Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontow...

  • Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!
    1 / 12
    Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek w miejscowości Sadogóra. Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontować bądź zburzyć i wybudować w...

  • Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska
    Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska

    Sieraków Śląski

    • 1 280 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie...

  • SCHODNIA/Dom 90 m2/14 a działki

    Schodnia

    • 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie miejsce, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu – bez kompromisów i narzuconych rozwiązań. Ten dom to idealna baza do realizacji własnej wizji domu marzeń. Dom ty...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości