• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stary Targ
  • Kargowa +20 km
  • Mańki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dobrodzień

(3)
  • Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania
    1 / 16
    Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania

    Dobrodzień

    • 799 000 zł cena
    • 508 m2 powierzchnia
    • 1 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedajemy bezpośrednio i bez prowizji budynek mieszkalno-użytkowy, piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. ok. 508 m kw., z 4 mieszkaniami na piętrze. Nieruchomość położona je...

  • Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka
    Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka

    Dobrodzień

    • 750 000 zł cena
    • 9 796 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna i budowlana na sprzedaż - Dobrodzień, przy DK46 i ul. Szemrowickiej. Szukasz idealnego gruntu pod działalność gospodarczą, który daje również możliwość budowy...

  • Dom 200 m² | działka 25 ar | 30 km od Opola

    Dobrodzień » ul. Opolska

    • 745 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m² | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciasna

    • 449 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ligota Turawska

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką
    1 / 7
    LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką

    Leśna

    • 240 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w trakcie budowy zaawansowanie około 90% , istnieje możliwość dokończenia budowy zgodnie z życzeniem . Powierzchnia zabudowy 35 m2 parter i 25 m2 antresola na podd...

  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • NOWY DOM JEDNORODZINNY – Nowa Schodnia k. Ozimka

    Nowa Schodnia

    • 721 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu premium położonego w malowniczej miejscowości Nowa Schodnia (gmina Ozimek, woj. opolskie). Budynek jest w pełni wyko...

  • 1 / 2
    BIESTRZYNNIK/Działka rolna 1,14ha

    Biestrzynnik

    • 90 000 zł cena
    • 11 380 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,138haWymiary: 79m x 149 mKształt: nieregularnyDojazd:– droga polnaSłużebność drogowaS...

  • Schodnia, Teren inwestycyjny przy DK46 - 64 ar

    Schodnia

    • 499 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren komercyjny przy DK46 – gotowy do szybkiego uruchomienia działalności. Nieruchomość o powierzchni 64,16 ar, położona w Schodni przy drodze krajowej DK46 (Opole – Częstochowa),...

  • 1 / 2
    OZIMEK/Schodnia/Działka pod rekreacje 8,6a + prąd

    Schodnia

    • 40 000 zł cena
    • 861 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szukasz działki w ciekawym miejscu?Na uboczu? Na cele wypoczynkowe?Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek.Powierzchnia ok. 8,6 a.Media: pr...

  • KRASIEJÓW/OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY POW. 690 M2

    Krasiejów

    • 1 600 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 2 319 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie – tylko 2 min od centrum Ozimka!Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą?Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestor...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • 1 / 2
    KRASIEJÓW/Działka rolno-leśna 1,15ha

    Krasiejów

    • 90 000 zł cena
    • 11 550 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,155 haWymiary: 98m x 123,5 mKształt: prostokątDojazd:– droga polnaSkład:- łąki trw...

  • 1 / 4
    KRASIEJÓW DZIAŁKA BUDOWLANA 10a Gotowa do zabudowy

    Krasiejów

    • 140 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna dz...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • Dylaki, nowy dom stan surowy, piękna okolica

    Dylaki

    • 550 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m² znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.Efekto...

  • 1 / 3
    Krasiejów, działka budowlana 32ar

    Krasiejów

    • 110 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina ko...

  • Dom wolnostojący, stawy, wędzarnia -duża działka

    Jedlice

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 !Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych (idealny na schowek)NIeruchomość wykonana z soli...

  • Rezydencja / Obiekt inwestycyjny 460 m² | Schodnia

    Schodnia

    • 1 350 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m², położona na działce 1600 m² w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich.Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 20...

  • Kadłub Działka 20 arów media, świetna lokalizacja

    Kadłub

    • 180 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m²) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej.Działka ma bardzo korzystn...

  • KADŁUB WOLNY/Dom z dużą zabudową gospodarczą

    Kadłub Wolny

    • 178 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą?W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność lub pasję?Z dogodnym dojazdem do większych...

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • 1 / 3
    KRASIEJÓW/Działka budowlana 31,70 a!

    Krasiejów

    • 143 000 zł cena
    • 3 170 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie?Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona w miejscowości...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Gwoździany

    Gwoździany

    • 10 221 zł cena
    • 202 720 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • Lokal użytkowy Zębowice, Izydora Murka
    Lokal użytkowy Zębowice, Izydora Murka

    Zębowice

    • 2 600 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka...

  • Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż
    1 / 13
    Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż

    Radawie

    • 440 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom, Twój spokój – Radawie Masz dość wynajmowania i marzysz o własnym kącie? Idealny dla młodej rodziny lub osób szukających ciszy i własnego ogródka! Dom wolnostojący z ogr...

  • Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska
    Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska

    Sieraków Śląski

    • 1 280 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie...

  • SCHODNIA/Dom 90 m2/14 a działki

    Schodnia

    • 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie miejsce, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu – bez kompromisów i narzuconych rozwiązań. Ten dom to idealna baza do realizacji własnej wizji domu marzeń. Dom ty...