• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Zawadzkie

(1)
  • ZAWADZKIE/WIELOFUNKCYJNY LOKAL BLISKO CENTRUM!

    Zawadzkie

    • 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie!MOŻLIWE JEST WYNAJĘCIE LOKALU.Zlokalizowany blisko Centrum!Lokal ma powierzchnię ok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż Pawilon Handlowo-Usługowy na dużym osiedlu mieszkanio...

    Tarnowskie Góry

    • 860 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta inwestycyjna: Na sprzedaż - Pawilon Handlowo-Usługowy Lokalizacja: Tarnowskie Góry ul. Saperów (osiedle Przyjaźń) Obiekt sprzedawany jest z projektem i pozwoleniem...

  • Biuro - lokal wynajem Coworking

    Koszęcin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hej pracuję zdalnie i mam na oku fajne biuro w Koszęcinie jednak jest one duże a ja potrzebuję tylko biurko komputer i internet do pracy. Więc szukam osoby która też potrzebuje...

  • 1 / 4
    tarnowskie góry lokal do wynajęcia, wynajmę budynek tarnowskie gó...

    Tarnowskie Góry

    • 5 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę budynek położony przy ul. Opolskiej i Towarowej w Tarnowskich Górach. Warunki i cena do uzgodnienia. Grażyna :[tel].

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Pyskowice » ul. Paderewskiego

    • 459 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, położony przy ulicy Paderewskiego w Pyskowicach znajdujący się na pierwszej kondygnacji niskiego budynku. Na powierzchni 147,7 m2 znajduje się...

  • Wynajmę lokal handlowy w Zdzieszowicach (Ryneczek)
    Wynajmę lokal handlowy w Zdzieszowicach (Ryneczek)

    Zdzieszowice

    • 1 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowy w Zdzieszowicach przy ul. Filarskiego 2E (Ryneczek) o powierzchni 30m2. W lokalu jest instalacja alarmowa i internet (WiFi).

  • Lokal Zdzieszowice ul. Chrobrego

    Zdzieszowice » ul. Chrobrego

    • 1 300 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy państwu Lokal usługowy o powierzchni około 64 m2 położony na parterze budynku przy głównej ulicy w Zdzieszowicach. Lokal złożony z 3 pomieszczeń: Główna sala około 50...

  • Lokal Zdzieszowice ul. Bolesława Chrobrego

    Zdzieszowice » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 350 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej około 75 m składający się z trzech pomieszczeń: sala sprzedaży -około 50 m2, pomieszczenie...

  • Lokal Ozimek ul. Słowackiego Juliusza

    Ozimek » ul. Słowackiego

    • 6 200 000 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 4 291 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ OFERTY. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restaur...

  • 1 / 4
    Lokal Zdzieszowice ul. Chrobrego

    Zdzieszowice » ul. Chrobrego

    • 850 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy ( po byłym sklepie odzieżowym) o łącznej powierzchni użytkowej 45 m składający się z jednego pomieszczenia (w lokalu wydzi...

  • Lokal Ozimek ul. Słowackiego Juliusza

    Ozimek » ul. Słowackiego

    • 5 900 000 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ OFERTY. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restaura...

  • Lokal Chrząstowice ul. Ozimska

    Chrząstowice » ul. Ozimska

    • 4 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Przelotowa - Chrząstowice Hala Przystosowana do prowadzenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych lub mechaniki. Przedmiotem najmu jest hala o powierzchni 200...

  • biuro 30m
    1 / 3
    biuro 30m

    Tarnowskie Góry

    • 990 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    biuro na IIp. w centrum Tarnowskich Gór

  • biuro 15m
    biuro 15m

    Tarnowskie Góry

    • 499 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę biura na I,II, i IIIp

  • Biurowiec w centrum Tarnowskich Gór sprzedam
    1 / 4
    Biurowiec w centrum Tarnowskich Gór sprzedam

    Tarnowskie Góry

    • 2 500 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 3 002 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biurowiec -cztery piętra z pomieszczeniami biurowymi, parter dwa lokale handlowe na każdym piętrze ubikacja , ogrzewanie budynku MPEC. Budynek jest podpiwniczony ,wejście od ulicy...

  • hala magazynowa
    hala magazynowa

    Tarnowskie Góry

    • 6 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    hala magazynowa z rampą 205m plus pomieszczenia socjalne (około 100m) parking przy magazynie .ogrzewanie olejowe -piec

  • Restauracja, pub na sprzedaż Góra Św. Anny

    Góra Świętej Anny » ul. Strzelecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 3 088 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonująca restauracja, pub oraz część mieszkalna. Obiekt gastronomiczny zlokalizowany w centrum miejscowości Góra Świętej Anny, gmina Leśnica, województwo opolskie....

  • Na sprzedaż Obiekt-Pensjonat, Dom weselny itp.

    Turawa

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 1 395 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Obiekt - Pensjonat, Hostel, Dom weselny, Ośrodek dla seniorów, zakład produkcyjny itp. w miejscowości Bierdzany, gmina Turawa, woj. opolskie, położony na terenie Stobra...

  • Obiekt użytkowy 95m2, Suchy Bór

    Suchy Bór

    • 320 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni ok. 95 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w miejscowości Suchy Bór, około 5 km od Opola. Nieruchomość...

  • LOKAL DO WYNAJĘCIA W OZIMKU
    LOKAL DO WYNAJĘCIA W OZIMKU

    Ozimek

    • 1 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL POD DZIAŁALNOŚĆ - BIURO, HANDEL O POWIERZCHNI 29 M2 ZNAJDUJĄCY SIĘ NA PARTERZE W INNYM BUDYNKU. POMIESZCZENIE BIUROWE, SOCJALNE Z ANEKSEM KUCHENNYM I TOALETA...

  • Ozimek, Lokal gastronomiczny z bud. mieszkalnym

    Ozimek

    • 1 190 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 607 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal gastronomiczny + budynek z dwoma odrębnymi mieszkaniami.Zlokalizowany na 17,5 ara działce w centrum Ozimka. Lokal przy głównej ulicy i trakcie komunikacyjnym z du...

  • KRASIEJÓW/OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY POW. 690 M2

    Krasiejów

    • 1 600 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 2 319 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie – tylko 2 min od centrum Ozimka!Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą?Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestor...

  • Obiekt handlowo - usługowy Ozimek

    Ozimek

    • 1 400 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwukondygnacyjnym obiekt handlowo – biurowy z wieżą w środkowej części budynku oraz z pawilonem parterowym, położonym na 31 arowej działce w Ozimku. Powierzchnia budy...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska

    Lubliniec

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM | Lokal 45 m² | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje lokal użytkowy o ogromnym pote...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein

    Lubliniec

    • 1 099 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 968 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica inwestycyjna w sercu Lublińca | Rynek | Gotowy potencjał dochodowy Na sprzedaż klimatyczna kamienica w ścisłym centrum Lublińca - ul. Edyty Stein 1, zaledwie kilka krokó...

  • Garaż w Ozimku

    Ozimek

    • 100 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 16,80 m² w nowo wybudowanym kompleksie garażowym.Garaże położone są przy ul. Jesionowej w Ozimku obok nowego Osiedla Jesionowe Zacisze.So...

  • Lokal użytkowy Zębowice, Izydora Murka
    Lokal użytkowy Zębowice, Izydora Murka

    Zębowice

    • 2 600 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka...

  • Budynek usługowy – hotel pracowniczy / inwestycja

    Ozimek

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m², zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj. opolskie). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję in...