• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Strzelce Opolskie

(6)
  • Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt
    1 / 2
    Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt

    Strzelce Opolskie

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Umeblowana kawalerka ok 30mkw parter ul. Matejki 25 Strzelce Opolskie Opłaty mc: 1100pln. czynsz + prąd woda śmieci Kaucja od 3000pln. ( nie mniej i nie na raty !) Ogrzewanie : K...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 268 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 210 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 410 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Jaryszów ul. Zwycięstwa

    Jaryszów » al. Zwycięstwa

    • 175 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chcemy zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze w zadbanej kamienicy, w miejscowości Jaryszów, gmina Ujazd, powiat strzelecki. W pobliżu znajduje...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rozmierka

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zdzieszowice

    • 205 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w mieszkaniu 52,40 m², Ozimek

    Ozimek

    • 40 716 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udział 1/2 w prawie własności do lokalu mi...

  • 1 / 2
    OZIMEK Jesionowe Zacisze - mieszkanie

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 579 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu.Komfortowe mieszkania został...

  • OZIMEK Jesionowe Zacisze - 64 m2 - 3 pokoje

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jedyne takie miejsce w Ozimku!Jesionowe Zacisze – komfort, natura i nowoczesność w jednym!Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślan...

  • Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.

    Zdzieszowice

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdzieszowice ul. Piastów 3 pokoje, 51,5m, 2 piętro. Cena: 249 000 zł – do negocjacji Przestań płacić za cudze mieszkanie. Zacznij budować coś swojego. Co miesiąc oddajesz pienią...

  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...