• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Uszew
  • Huzele
  • Berest
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kielcza

(1)
  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strzelce Opolskie

    • 655 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Toszek

    • 477 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 1 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Toszek

    • 175 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Toszek

    Toszek

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w Toszku- przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znal...

  • Nieruchomość - Sieroniowice

    Sieroniowice

    • 213 100 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 1 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk firmy GORAD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości z siedzibą w O...

  • Dom 200 m² | działka 25 ar | 30 km od Opola

    Dobrodzień » ul. Opolska

    • 745 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m² | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronne...

  • Dom Paczyna gm. Toszek, Leśna
    1 / 15
    Dom Paczyna gm. Toszek, Leśna

    Paczyna

    • 540 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 200m2, usytuowany na dużej działce we wsi Paczyna, gmina Toszek, powiat gliwicki. Dom składa się z: - części parterowej zagospodarowan...

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • STRZELCE OPOLSKIE/Dom-2 oddzielne mieszkania!

    Strzelce Opolskie

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz większego domu w Strzelcach Opolskich lub okolicy?Na sprzedaż dom z możliwością przystosowania pod 2 niezależne mieszkania!Lokalizacja: bardzo dobra, 3 min do centrum Strze...

  • sprzedam domek mobilny
    1 / 10
    sprzedam domek mobilny

    Niewiesze

    • 160 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam osoby szukające domku mobilnego. Domek całoroczny o wymiarach 3x7 z dwoma antresolami w środku. Domek wykończony gotowy do zamieszkania (łazienka, kuchnia, szafy pod scho...

  • Dom Lubliniec, Pusta
    1 / 9
    Dom Lubliniec, Pusta

    Lubliniec

    • 897 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Bliźniak z Potencjałem - Idealny dla Dwóch Rodzin! Lubliniec, ul. Pusta Biuro Nieruchomości BMC prezentuje solidny i funkcjonalny dom typu bliźniak, który mistrzowsko łą...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania
    1 / 16
    Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania

    Dobrodzień

    • 799 000 zł cena
    • 508 m2 powierzchnia
    • 1 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedajemy bezpośrednio i bez prowizji budynek mieszkalno-użytkowy, piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. ok. 508 m kw., z 4 mieszkaniami na piętrze. Nieruchomość położona je...