• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łużna
  • Łajski
  • Zaskale
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Namysłów

(4)
  • Dom Namysłów, Stanisława Wyspiańskiego
    1 / 15
    Dom Namysłów, Stanisława Wyspiańskiego

    Namysłów

    • 529 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 012 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy Namysłowa! Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz w ciszy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać? Ten dom w zabudowi...

  • Dom Namysłów,
    1 / 11
    Dom Namysłów,

    Namysłów

    • 1 600 000 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 2 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyłączna własność - Zabytkowy Pałac z Parkiem o powierzchni ok. 1,7600 ha. To niezwykła posiadłość dla osób szukających prestiżowej rezydencji jak i inwestycji o char...

  • Dom Namysłów,
    1 / 15
    Dom Namysłów,

    Namysłów

    • 419 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny? Chcesz mieć nowoczesny, energooszczędny dom z ogrodem w atrakcyjnej cenie? To inwestycja, która spełnia te marzenia! Co kupujesz? Na...

  • Energooszczędny SmartDom

    Namysłów

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bierutów

    • 2 920 000 zł cena
    • 973 m2 powierzchnia
    • 3 002 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Świerczów

    • 585 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    A.Z. Gwarancja
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dziadowa Kłoda ul. Cicha

    Dziadowa Kłoda » ul. Cicha

    • 1 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lu...

  • Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,
    1 / 16
    Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,

    Domaszowice

    • 499 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu połowy domu składającego się z bezczynszowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 96 m2 mieszczącego się w jednej z malowniczych miejscowości gminy Domaszowice. Lo...

  • Sprzedam budynek-dom
    1 / 14
    Sprzedam budynek-dom

    Pągów

    • 1 950 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam budynek o powierzchni 380 m do generalnego remontu wymienione częściowo okna i wymienione cały dach pokryty nowa blachą, przeznaczenie budynku mieszkalny bądź usługowy, ce...

  • Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!
    Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z działką w miejscowości Sadogóra (woj. Wielkopolskie). Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontow...

  • Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!
    1 / 12
    Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek w miejscowości Sadogóra. Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontować bądź zburzyć i wybudować w...