• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalbornia
  • Chybie
  • Ząb
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bąkowice

(1)
  • Działka budowlana sprzedaż Bąkowice, gm. Świerczów

    Bąkowice

    • 88 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę pod zabudowę o pow. 59 ar (pow. 5900 m2), położona w miejscowości Bąkowice, gm. Świerczów, która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Duża działka budowlana w Chróścicach

    Chróścice

    • 560 000 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chróścice - Działka budowlana o powierzchni 81,5 ara, polożona w spokojnej części Chróścic w drugij lini zabudowy. Dojazd od ulicy nowowiejskiej.

  • Działka Popielów ul. Kraszewskiego

    Popielów » ul. Kraszewskiego

    • 120 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z projektem i pozwoleniem na budowę Popielów Nr działki: 1225/173 Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowe...

  • Dom Stare Siołkowice

    Stare Siołkowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WIELORODZINNY STARE SIOŁKOWICE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu murowanego, wolnostojącego, częściowo podpiwniczonego o powierzchni mieszkalnej około...

  • Działka Prędocin

    Prędocin

    • 160 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równ...

  • Dom Kup

    Kup

    • 820 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DLA RODZIN DWUPOKOLENIOWYCH, POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, MOŻLIWOŚĆ PODNAJEMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona na zagospodar...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Skorogoszcz

    • 390 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gierszowice

    • 360 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki WZ Strzelniki dostęp do J. Orzysz PROMOCJA

    Strzelniki

    • 1 999 000 zł cena
    • 97 500 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy oraz z bezpośrednim dostępem do Jeziora Orzysz.Nieruchomość zlokalizowana jest w mie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Buszyce

    • 349 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pisarzowice

    • 329 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Popielów

    • 970 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 2 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kruszyna

    • 99 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kup

    • 167 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kup ul. Polna

    Kup » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wronów

    • 800 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • sprzedaż uzbrojona działka budowl.5120m2. Popielów

    Popielów

    • 239 000 zł cena
    • 5 120 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 5120 m2. - Popielów, ok. 35 km. od Opola kierunek na Brzeg. Proponujemy Państwu kształtną działkę budowlaną o pow. 51,20 ar. ( szer. frontu 2...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Lubsza

    • 100 000 zł cena
    • 2 082 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną położoną w malowniczej miejscowości Sielska Woda w pobliżu akwenu kąpieliska od strony lasu przy ul.Jesiotrowa.Cena do negocjacji.

  • Lokal Stare Siołkowice

    Stare Siołkowice

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KOMPLEKS HAL Z ZAPLECZEM BIUROWYM w gminie Popielów ATRAKCYJNY KOMPLEKS MAGAZYNOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA PRODUKCJI DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA WŁASNOŚCI, ZABUDOWA...

  • Działkę sprzedam
    1 / 3
    Działkę sprzedam

    Tarnowiec

    • 69 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowcu, gm.Lubsza - sprzedam. Działka położona jest w rejonie zabudowy jednorodzinnej w centrum miejscowości, dobrze skomunikowana, z dostępem do w...

  • Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h
    1 / 8
    Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h

    Dobrzyń

    • 190 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ; Dom z duża piękną i atrakcyjną działką. ADRES Miasto: Dobrzyń Województwo: Opolskie Kraj: Poland SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI Cena: 190 000...

  • Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu
    1 / 4
    Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu

    Myśliborzyce

    • 130 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Myśliborzycach – Twoje wymarzone miejsce do zamieszkania! Marzysz o spokojnym życiu w bliskiej odległości od miasta? Oferuję wyjątkową działkę budowlaną w miej...

  • Działki role w Barzynie

    Barzyna

    • 880 000 zł cena
    • 182 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne we wsi Barzyna, są to trwałe użytki zielone, o łącznej powierzchni 18,22 ha. Działki są utrzymane w dobrej kulturze rolnej (co roku pobieram dotacje uni...

  • Działka Lubsza

    Lubsza

    • 120 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1150 m, położona w miejscowości Lubsza (nr działki 245/1). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZ...

  • Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,
    1 / 16
    Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,

    Domaszowice

    • 499 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu połowy domu składającego się z bezczynszowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 96 m2 mieszczącego się w jednej z malowniczych miejscowości gminy Domaszowice. Lo...

  • Dwupokoleniowy dom 9km od Brzegu
    1 / 16
    Dwupokoleniowy dom 9km od Brzegu

    Czepielowice

    • 720 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z potencjałem. Jesteśmy otwarci na propozycje zamiany na mniejszą nieruchomość, w tym dom w zabudowie szeregowej, pół bliźniaka lub mniejszy dom. Zachę...

  • Mieszkanie Pisarzowice

    Pisarzowice

    • 370 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz dzia...

  • Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki
    Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki

    Kup

    • 549 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany na podstawie projektu Dom w kocankach. Budynek położony jest w miejscowości Kup...

  • Przestronny dom z dużą działką w Lubszy
    1 / 16
    Przestronny dom z dużą działką w Lubszy

    Lubsza

    • 1 350 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w spokojnej miejscowości Lubsza, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Brzegu. Nieruchomość idealna dla dużej rodz...

  • 1 / 4
    Działka Prędocin

    Prędocin

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki : 160102_2.0132.1/4...

  • Do sprzedania dom wolnostojący z dwoma garażami

    Chróścice

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 900 m2, znajdujący się w Chróścicach, gmina Popielów. Dom w standardzie do odświeżenia, dob...