• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Różanów
  • Leżajsk +20 km
  • Wólka Tanewska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zawadzkie

(1)
  • ZAWADZKIE/WIELOFUNKCYJNY LOKAL BLISKO CENTRUM!

    Zawadzkie

    • 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie!MOŻLIWE JEST WYNAJĘCIE LOKALU.Zlokalizowany blisko Centrum!Lokal ma powierzchnię ok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Lubliniec

    Lubliniec

    • 6 120 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNA DZIAŁKA USŁUGOWA PRZY WĘŹLE dróg krajowych 11 i 44 AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MOŻLIWOŚĆ SKLEPU WIELKOPOWIERZCHNIOWEGO , GALERII HANDLOWEJ LUB MAGAZYNÓW i Logistyki...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rozmierka

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szymiszów

    • 1 290 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciasna

    • 449 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników
    Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników

    Ligota Toszecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w zacisznej okolicy, powierzchnie działek od ok. 1000m2 do 1100m2. Dobre połączenie z autostradą A-4, 11 minut do węzła Łany. Działki są dobrze skomuniko...

  • Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m
    1 / 3
    Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m

    Zacharzowice

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w ładnej i cichej okolicy z daleka od zgiełku samochodów płaska w kształcie prostokąta - dostępna woda 50 m i prąd na mie...

  • Nieruchomość - Sieroniowice

    Sieroniowice

    • 213 100 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 1 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk firmy GORAD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości z siedzibą w O...

  • Dom 200 m² | działka 25 ar | 30 km od Opola

    Dobrodzień » ul. Opolska

    • 745 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m² | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronne...

  • Działka inwestycyjna Sucha Szymiszów
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Sucha Szymiszów

    Szymiszów

    • 450 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 0,3543 ha, grunty orne, w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem PT(KP) - tereny produkcyjno-techniczne. Działka położona w Su...

  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • KRASIEJÓW/OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY POW. 690 M2

    Krasiejów

    • 1 600 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 2 319 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie – tylko 2 min od centrum Ozimka!Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą?Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestor...

  • 1 / 3
    STRZELCE OP/ROZMIERKA/Duża działka budowlana 53,3a

    Rozmierka

    • 380 000 zł cena
    • 5 330 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dużej działki budowlanej w okolicy Strzelec Opolskich?W kameralnej, spokojnej okolicy?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Rozmierka (w odległości 8 min od...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • 1 / 2
    KRASIEJÓW/Działka rolno-leśna 1,15ha

    Krasiejów

    • 90 000 zł cena
    • 11 550 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,155 haWymiary: 98m x 123,5 mKształt: prostokątDojazd:– droga polnaSkład:- łąki trw...

  • 1 / 4
    KRASIEJÓW DZIAŁKA BUDOWLANA 10a Gotowa do zabudowy

    Krasiejów

    • 140 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna dz...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • 1 / 3
    Krasiejów, działka budowlana 32ar

    Krasiejów

    • 110 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina ko...

  • Dom Lubliniec, Pusta
    1 / 9
    Dom Lubliniec, Pusta

    Lubliniec

    • 897 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Bliźniak z Potencjałem - Idealny dla Dwóch Rodzin! Lubliniec, ul. Pusta Biuro Nieruchomości BMC prezentuje solidny i funkcjonalny dom typu bliźniak, który mistrzowsko łą...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 10
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 599 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrak...

  • Kadłub Działka 20 arów media, świetna lokalizacja

    Kadłub

    • 180 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m²) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej.Działka ma bardzo korzystn...

  • Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka
    Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka

    Dobrodzień

    • 750 000 zł cena
    • 9 796 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna i budowlana na sprzedaż - Dobrodzień, przy DK46 i ul. Szemrowickiej. Szukasz idealnego gruntu pod działalność gospodarczą, który daje również możliwość budowy...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • 1 / 3
    KRASIEJÓW/Działka budowlana 31,70 a!

    Krasiejów

    • 143 000 zł cena
    • 3 170 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie?Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona w miejscowości...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Gwoździany

    Gwoździany

    • 10 221 zł cena
    • 202 720 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania
    1 / 16
    Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania

    Dobrodzień

    • 799 000 zł cena
    • 508 m2 powierzchnia
    • 1 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedajemy bezpośrednio i bez prowizji budynek mieszkalno-użytkowy, piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. ok. 508 m kw., z 4 mieszkaniami na piętrze. Nieruchomość położona je...