• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Otwock +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Strzelce Opolskie

(2)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 268 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 210 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Mieszkanie Opole rynek pierwotny

    Opole

    • 309 948 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowych, doskonale zlokalizowanych oraz starannie wykonanych mieszkań. Są one dostępne w różnych wariantach od 25 do 135 m2 pow...

  • Mieszkanie Jaryszów ul. Zwycięstwa

    Jaryszów » al. Zwycięstwa

    • 175 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chcemy zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze w zadbanej kamienicy, w miejscowości Jaryszów, gmina Ujazd, powiat strzelecki. W pobliżu znajduje...

  • Mieszkanie do wynajęcia 36,8m, po remoncie, pierwsze zamieszkanie...

    Opole

    • 1 692 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 36,80 m2 znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku przy Nysy Łużyckiej w bezpiecznej dzielnicy generalskiej. Centralna lokalizacja oraz szybki dostęp...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pyskowice » ul. Strzelców Bytomskich

    • 249 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole ul. Powolnego

    Opole » ul. Powolnego

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca kolejowego. Prezentujemy atrakcyjną ofertę lokalu o powierzch...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rozmierka

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pyskowice

    • 269 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Turawa

    • 239 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pyskowice

    • 249 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pyskowice

    • 325 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. Kośnego

    Opole » Śródmieście » ul. Kośnego

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna lokalizacja! Opole/Śródmieście Zadbany lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65m2 usytuowany na I piętrze w jednej z kamienic w śródmieściu Opola. W pobliżu Uniwersy...

  • Mieszkanie Opole ul. Jodłowa

    Opole » ul. Jodłowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowny kliencie! ŚWIETNA INWESTYCJA W NOWYM BUDOWNICTWIE Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52m2 usytuowane w nowej zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pyskowice

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole ul. Piastowska

    Opole » ul. Piastowska

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w centrum z dużym balkonem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 34m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na trzecim piętrze IV-piętr...

  • Mieszkanie Opole ul. Jana Łangowskiego

    Opole » ul. Łangowskiego

    • 580 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Szanowny kliencie, Centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 58,26m2 usytuowana pierwszym piętrze w jednej z urokliwych kam...

  • Nowoczesny Apartament Opole Zaodrze

    Opole

    • 940 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w Opolu/Zaodrze Dodatkowo do mi...

  • Mieszkanie Opole ul. Nysy Łużyckiej

    Opole » ul. Nysy Łużyckiej

    • 395 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni ok. 36,70m2 usytuowana na VII piętrze X piętrowego bloku w centrum miasta...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w śródmieściu Opola, 40 m2, 2 pokoje, anneks kuchenny, łazienka i przedpokój oraz wiatrołap. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja elektr...

  • 1 / 4
    Mieszkanie z balkonem, ścisłe Centrum Opola

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysok...

  • Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego

    Opole

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskie...

  • Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem
    1 / 13
    Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem

    Opole

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem zupełnie nowe, jeszcze nieużywane mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Lokal został wykończony w bardzo wysokim standar...

  • Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach

    Pyskowice

    • 230 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach 52 m dwa pokoje na pierwszym piętrze w centrum Pyskowic mieszkanie częściowo umeblowane wszędzie blisko przystanek autobusowy parki sklepy szkoły...

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • Mieszkanie Pyskowice
    1 / 15
    Mieszkanie Pyskowice

    Pyskowice

    • 269 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu z duszą w sercu Pyskowic! Jeśli marzysz o urokliwym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Znajdujące się...

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum

    Opole

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2, zlokalizowanego w Centrum na ul. Oleskiej! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ni...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...

  • Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77
    1 / 11
    Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem – w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m², dodatkowo z piwnicą o powierzchni...

  • Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam

    Opole

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu.Teren ogrodzony zamykany na szlaban miejsce postojowe.Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy w...