• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Strzelce Opolskie

(2)
  • Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt
    1 / 2
    Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt

    Strzelce Opolskie

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Umeblowana kawalerka ok 30mkw parter ul. Matejki 25 Strzelce Opolskie Opłaty mc: 1100pln. czynsz + prąd woda śmieci Kaucja od 3000pln. ( nie mniej i nie na raty !) Ogrzewanie : K...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr

Kędzierzyn-Koźle

    • 90 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 38 m2 w K-K przy ul. Wojska Polskiego do remontu

  • DUŻA kawalerka w CENTRUM Pyskowic. Po Remoncie, nowe wyposażenie,...

    Pyskowice

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prószków

    • 120 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • ŚWIETNE duże miszkanie 1 pokojowe w centrum PYSKOWIC
    1 / 8
    ŚWIETNE duże miszkanie 1 pokojowe w centrum PYSKOWIC

    Pyskowice

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    DO WYNAJĘCIA Komfortowe mieszkanie 1 pokojowe położone w Centrum w Pyskowicach k. Gliwic. Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy. Duży i jasny pokój, aneks kuchenny w...

  • DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA
    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Posiadam do wynajęcia od zaraz ładną dużą kawalerkę z balkonem o pow 36.5 mkw. w Kędzierzynie-Kożlu na ośiedlu NDM. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki oraz prz...

  • Mieszkanie Pyskowice, Powstańców Śląskich
    1 / 8
    Mieszkanie Pyskowice, Powstańców Śląskich

    Pyskowice

    • 220 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania mieszkanie typu duża kawalerka z możliwością przebudowania na mieszkanie 2 pokojowe, w Pyskowicach przy Rynku, ulica Powstańców Śląskich. Mieszkanie posiada po...

  • Wynajmę na obrzeżach Opola
    1 / 9
    Wynajmę na obrzeżach Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę w pełni umeblowane, więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Mieszkanie Nowa kawalerka Opole Śródmieście
    1 / 3
    Mieszkanie Nowa kawalerka Opole Śródmieście

    Opole

    • 2 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe....

  • kawalerka chabry
    kawalerka chabry

    Opole

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna kawalerka w cichym miejscu w Opolu- Chabry niski blok. mieszkanie po remoncie umeblowane.

  • OPOLE ZAODRZE NIEZALEŻNY POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNY
    1 / 5
    OPOLE ZAODRZE NIEZALEŻNY POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNY

    Opole

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    zapraszam do wynajmu kawalerki mieszczącej się na dzielnicy ZAODRZE - WÓJTOWA WIEŚ znajdującej się przy ulicy ODRODZENIA - spokojnej, cicha okolica pośród zieleni. W pobliżu WYSP...

  • Wynajmę kawalerkę w centrum Kędzierzyna-Koźla
    1 / 11
    Wynajmę kawalerkę w centrum Kędzierzyna-Koźla

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronna, słoneczna i ciepła kawalerka o powierzchni 38 m2 położona w śródmieściu Kędzierzyna-Koźla przy ul. Plebiscytowej. Idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle os.Piastów, Przemysława II
    1 / 12
    Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle os.Piastów, Przemysława II

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni około 45 m2 położone na I piętrze w zadbanym bloku, w Kędzierzynie-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy Przemysław...

  • Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola
    1 / 8
    Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola,w pełni umeblowane,do dyspozycji parking zamykany, ogródek,grill,więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Pyskowice duża kawalerka
    1 / 8
    Pyskowice duża kawalerka

    Pyskowice

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wyjątkowa kawalerka z widokiem, który pokochasz od pierwszego spojrzenia! Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,19 m² – idealna zarówno jako inwestycja,...

  • Jasna kawalerka, pet-friendly - Sienkiewicza 2
    1 / 8
    Jasna kawalerka, pet-friendly - Sienkiewicza 2

    Kędzierzyn-Koźle

    • 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 (Stare Miasto) w w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość: Powierzchnia 32,5 m2. Piętro 2. O...

  • Kawalerka 34m² z balkonem, gotowa do zamieszkania
    1 / 14
    Kawalerka 34m² z balkonem, gotowa do zamieszkania

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka idealna dla singla lub pary – gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,10 m², położonej...

  • Mieszkanie Opole
    Mieszkanie Opole

    Opole

    • 1 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz kompaktowego, w pełni wyposażonego mieszkania w centrum Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe informacje: Lokalizacja: Plac Sebastiana, ścisłe centrum Opola Powi...