• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sulistrowa
  • Małocice
  • Nowa Sól
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kielcza

(1)
  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Lubliniec

    Lubliniec

    • 6 120 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNA DZIAŁKA USŁUGOWA PRZY WĘŹLE dróg krajowych 11 i 44 AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MOŻLIWOŚĆ SKLEPU WIELKOPOWIERZCHNIOWEGO , GALERII HANDLOWEJ LUB MAGAZYNÓW i Logistyki...

  • D Z I A Ł K A B U D O W L A N A Lubliniec ok. 850 m.k.

    Lubliniec

    • 225 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o prostokątnym kształcie położona w Lublińcu na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym kilkunastu domków jednorodzinnych ok. 500 m od przejazdu kolejowego jadąc w...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rozmierka

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlana
    Sprzedam działkę budowlana

    Sadów

    • 135 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubliniec-Sadów ul. Cesarska Górka Sprzedam działkę budowlano rolną pow. około 2200 m2. Wymiary działki : 16,74 x 200,0 m w tym budowlanej około 800 m2 Działka znajduje się w odle...

  • Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników
    Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników

    Ligota Toszecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w zacisznej okolicy, powierzchnie działek od ok. 1000m2 do 1100m2. Dobre połączenie z autostradą A-4, 11 minut do węzła Łany. Działki są dobrze skomuniko...

  • Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a
    1 / 8
    Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a

    Lubliniec

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 160 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o nr ewidencyjnych: 3625/56, 3666/56, 3626/56 o łącznej powierzchni 7160 m2. Działka inwestycyjna z waż...

  • Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m
    1 / 3
    Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m

    Zacharzowice

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w ładnej i cichej okolicy z daleka od zgiełku samochodów płaska w kształcie prostokąta - dostępna woda 50 m i prąd na mie...

  • Nieruchomość - Sieroniowice

    Sieroniowice

    • 213 100 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 1 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk firmy GORAD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości z siedzibą w O...

  • Dom 200 m² | działka 25 ar | 30 km od Opola

    Dobrodzień » ul. Opolska

    • 745 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m² | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronne...

  • Dom Paczyna gm. Toszek, Leśna
    1 / 15
    Dom Paczyna gm. Toszek, Leśna

    Paczyna

    • 540 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 200m2, usytuowany na dużej działce we wsi Paczyna, gmina Toszek, powiat gliwicki. Dom składa się z: - części parterowej zagospodarowan...

  • Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²
    1 / 3
    Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²

    Sadów

    • 198 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m² położona na "górce" z widokiem w kierunku Lublińca przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do mediów: prąd, woda i...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 16
    Działka rekreacyjna

    Niewiesze

    • 50 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię dzierżawę do działki w miejscowości Niewiesze. Działka mieści się na spokojnym, zamkniętym ośrodku. Wjazd na teren ośrodka przez elektryczną bramę wjazdową, miejsce parkin...

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • 1 / 3
    STRZELCE OP/ROZMIERKA/Duża działka budowlana 53,3a

    Rozmierka

    • 380 000 zł cena
    • 5 330 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dużej działki budowlanej w okolicy Strzelec Opolskich?W kameralnej, spokojnej okolicy?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Rozmierka (w odległości 8 min od...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • sprzedam domek mobilny
    1 / 10
    sprzedam domek mobilny

    Niewiesze

    • 160 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam osoby szukające domku mobilnego. Domek całoroczny o wymiarach 3x7 z dwoma antresolami w środku. Domek wykończony gotowy do zamieszkania (łazienka, kuchnia, szafy pod scho...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska

    Lubliniec

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM | Lokal 45 m² | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje lokal użytkowy o ogromnym pote...

  • Dom Lubliniec, Pusta
    1 / 9
    Dom Lubliniec, Pusta

    Lubliniec

    • 897 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Bliźniak z Potencjałem - Idealny dla Dwóch Rodzin! Lubliniec, ul. Pusta Biuro Nieruchomości BMC prezentuje solidny i funkcjonalny dom typu bliźniak, który mistrzowsko łą...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 11
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 530 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 2500m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakc...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 10
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 599 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrak...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem w Niewieszy
    1 / 13
    Sprzedam działkę nad jeziorem w Niewieszy

    Niewiesze

    • 35 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam przyczepę wraz z przybudówką nad jeziorem Pławniowickim w miejscowości Niewiesze na działce rekreacyjnej Weekend działka bezpieczna dla dzieci,zamykana,monitorowana ,10...

  • Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka
    Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka

    Dobrodzień

    • 750 000 zł cena
    • 9 796 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna i budowlana na sprzedaż - Dobrodzień, przy DK46 i ul. Szemrowickiej. Szukasz idealnego gruntu pod działalność gospodarczą, który daje również możliwość budowy...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Gwoździany

    Gwoździany

    • 10 221 zł cena
    • 202 720 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania
    1 / 16
    Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania

    Dobrodzień

    • 799 000 zł cena
    • 508 m2 powierzchnia
    • 1 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedajemy bezpośrednio i bez prowizji budynek mieszkalno-użytkowy, piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. ok. 508 m kw., z 4 mieszkaniami na piętrze. Nieruchomość położona je...

  • Działka bud na sprzedaż
    Działka bud na sprzedaż

    Łubie

    • 179 000 zł cena
    • 973 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z projektem i pozwoleniem na budowę ! Łubie ul. Długa Gmina Zbrosławice Działka na końcu drogi za nr 8c Woda prąd w granicy działki Droga dojazdowa...